• Головна
  • Нововведення у ЗНО-2019. Відтепер випускникам шкіл нацменшин на Закарпатті встановлять адаптивний порiг (ВІДЕО)
17:15, 7 лютого 2019 р.

Нововведення у ЗНО-2019. Відтепер випускникам шкіл нацменшин на Закарпатті встановлять адаптивний порiг (ВІДЕО)

Для абiтурiєнтiв, якi навчалися мовами, що не належать до слов’янських, цьогорiч є нововведення: для таких учнiв встановлять так званий адаптивний порiг (нижчий, нiж звичайний).

Як вiдомо, 5-го лютого в Українi стартувала реєстрацiя учасникiв зовнiшнього незалежного оцiнювання. Для цьогорiчних випускникiв триватиме до 18 березня. Вони складатимуть ЗНО з  української мови i лiтератури, математики або iсторiї України та один предмет за вибором.

Для випускникiв минулих рокiв встановлено єдиний термiн реєстрацiї i внесення змiн: вiн в народi називається перереєстрацiя. Це з 5-го лютого по 25 березня 2019 року. Для того, щоб зареєструватися потрiбно копiю документу, що посвiдчує особу, двi фотокартки розмiром 3:4 i реєстрацiйну картку.

Студенти закладiв вищої та професiйної освiти, якi завершують здобуття повної загальної середньої освiти складатимуть ЗНО тiльки з двох предметiв: українська мова i лiтература та математика або iсторiя України.

Для абiтурiєнтiв, якi навчалися мовами, що не належать до слов’янських, цьогорiч є нововведення: для таких учнiв встановлять так званий адаптивний порiг (нижчий, нiж звичайний).

Так, у 2019-му всi тестовi оцiнки мiж адаптивним i пороговим балом «склав/не склав», переводитимуть в рейтинг «100 балiв». Наприклад, якщо порiг «склав/не склав» ЗНО з української мови та лiтератури становитиме 23 бали, а адаптивний – 20, то учасники, якi вчилися у школах з iноземною мовою викладання й отримали вiд 20-ти до 23-х балiв, матимуть 100 балiв на рейтинговiй шкалi. Це дозволить таким абiтурiєнтам брати участь у конкурсному вiдборi до закладiв вищої освiти. 

Більше дивіться в сюжеті Uzh Inform:

Читайте також: На Закарпатті розшукують чоловіка, що підозрюється в убивстві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Освіта #ЗНО #нацменшини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...