• Головна
  • Суд зобов’язав міськраду Ужгорода зареєструвати Декларацію про початок будівельних робіт біля облмуздрамтеатру
08:20, 6 лютого 2019 р.

Суд зобов’язав міськраду Ужгорода зареєструвати Декларацію про початок будівельних робіт біля облмуздрамтеатру

Журналiстiв та громадськiсть запросили на прес-конференцiю, щоб поiнформувати: Закарпатський окружний адмiнiстративний суд прийняв постанову, за якою вiдкрито виконавче провадження з вимогою визнати протиправною вiдмову Ужгородської мiської ради зареєструвати декларацiю про початок будiвельних робiт на зведення у провулку Мостовому бiля облмуздрамтеатру офiсних примiщень з пiдземним паркiнгом.

 “Ми будемо продовжувати принципово вiдстоювати думку бiльшостi ужгородцiв, що бiля обласного закарпатського музично-драматичного театру iм. братiв Шерегiїв територiя має залишатися вiльним вiд забудови громадським простором», – наголосив сьогоднi на прес-конференцiї Ужгородський мiський голова Богдан Андрiїв.

Суд зобов’язав міськраду Ужгорода зареєструвати Декларацію про початок будівельних робіт біля облмуздрамтеатру, фото-1

Постанова суду стосується однiєї (поз.1) iз трьох земельних дiлянок, якi продали з аукцiону у 2009 роцi, i належить громадянину Р.Юрсi. У 2015 роцi, за попередньої каденцiї керiвництва мiстом, управлiнням мiстобудування та архiтектури надано мiстобудiвнi умови та обмеження забудови на будiвництво офiсних примiщень iз пiдземним паркiнгом на 40 мiсць.

Наприкiнцi лiта 2016 року для початку будiвництва бiля драмтеатру зрубали ялинки, проте 2 вересня члени виконкому мiськради прийняли рiшення про скасування надання мiстобудiвних умов та обмежень щодо цiєї забудови. Вiддiл ДАБК Ужгородської мiської ради вiдповiдно до рiшення виконкому скасував декларацiю на початок виконання будiвельних робiт.

Суд зобов’язав міськраду Ужгорода зареєструвати Декларацію про початок будівельних робіт біля облмуздрамтеатру, фото-2

Незадоволенi власники оскаржували цi та iншi рiшення в судах, а мiська влада продовжувала вiдстоювати принципову позицiю щодо неприпустимостi забудови.

Як зазначив на прес-конференцiї керiвник управлiння правового забезпечення Ужгородської мiської ради Вiталiй Пекар, з травня 2018 року вiдкрито кримiнальне провадження про незаконне вибуття цих земель iз комунальної власностi. З огляду на останнє рiшення суду є реальна загроза забудови цiєї дiлянки, тому мiський голова Богдан Андрiїв сьогоднi пiдписав заяви до слiдчого Нацполiцiї про залучення Ужгородської мiської ради як потерпiлої сторони у кримiнальному провадженнi та про накладання арешту на цю та сумiжнi 2 земельнi дiлянки у провулку Мостовому.

Начальник управлiння державного архiтектурно-будiвельного контролю Олександра Зотова на прес-конференцiї також вiдзначила, що виконавче провадження за рiшенням суду не може бути виконано, оскiльки не передбачено законодавством вiдновлення з будь-яких причин скасованих декларацiй.

Джерело: Ужгородська мiська рада. Офiцiйна сторiнка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#забудова #драмтеатр #суд #арешт #землі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...