На Закарпатті для омолодження шкiри навчились використовувати равликів (ВІДЕО)

Равликотерапiя – такий метод омолодження практикують на Мiжгiрщинi.В одному з туристичних закладiв равликiв розводять не для того, щоб їх їсти, цих слимакiв використовують для особливої процедури для натурального догляду за шкiрою.

Тут для равликiв створенi всi умови для щасливого та безтурботного життя. Власники пiклуються про цих них як годиться, i зовсiм не для того, щоб згодом засмажити та подати комусь на стiл. Цi слимаки – справжнi терапевти, вони особисто проводять сеанси догляду за шкiрою.

Натуральний алантоїн – головний регенератор шкiри та антиоксидант, колаген – вiдомий протеїн, а ще вiтамiни, натуральний сонячний фiльтр та глiколева кислота. Такi компоненти мiстяться у слизу равликiв. Однак не лише цi речовини позитивно впливають на стан шкiри, равлики прилипають до поверхнi завдяки своїм хвилеподiбним рухам i таким чином вiдбувається мiкромасаж,котрий суттєво пiдвищує пiдшкiрний кровообiг.

Зазвичай косметологи рекомендують пройти 10 курсiв такої равликотерапiї. Приходити на сеанси треба без косметики, i не вживати алкоголь – равлики цього не люблять.

А ще равлики дуже цiкавi iстоти, каже їхня власниця панi iнна. Вони ведуть розмiрене життя, i ця безтурботнiсть в якiйсь мiрi передається i людинi.Сеанси проводять лише за допомогою певного виду равликiв. Хоч колiр деяких i вiдрiзняється, на результат це аж нiяк не впливає.

Пiсля роботи, розповiдає власниця, равликiв чекає вечiрнiй душ. В планах – побудувати для них мiнi-басейн. Ґрунт в їхньому великому гуртожитку також непростий. Задовольняють i всi їхнi кулiнарнi забаганки.

Равлики зазвичай ведуть вечiрнiй спосiб життя. Тож, пiсля заходу сонця вони дуже активнi. Цiкавий факт про цих iстот – усi равлики гермафродити.

Панi iнна дiлиться равликами з iншими, однак лише за однiєї умови: новий власник буде за ними доглядати як годиться.

Більше дивіться в сюжеті М-студіо:

Равлики терапія омолодження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
277 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі