Соціальний флеш-моб: В Ужгороді за майже рік роздали три з половиною тисяч буханців хліба (ВІДЕО)

Майже рiк в Ужгородi дiє акцiя «Пiдвiшений хлiб». Згiдно умов кожен, хто потребує, може взяти в магазинi безкоштовно буханець хлiба або ж здобу. Для цього попередньо хтось має оплатити цей товар. Як показує досвiд ужгородцiв, в мiстi вистачає i тих, хто готовий подiлитися i тих, хто потребує найнеобхiднiшого продукта, на який не завжди вистачає коштiв.

Галина  ПАЛУШКА, адмiнiстратор мережi хлiбних магазинiв

довго ми вирiшували чи запускати цю акцiю чи нi, як люди поставляться до неї, але ми назвали її «допоможи ближньому» i акцiя поступово, маленькими кроками задiяла.  Є постiйнi клiєнти, якi приходять раз в тиждень, вони купують 10-20-30 хлiбин, вони вiдкладаються, пiдклеюється на дошечку бiля корзинки з пiдвiшеним хлiбом. Багато туристiв цiкавиться акцiєю. Особливо зацiкаволюються туристи з iнших областе й України, в них такого немає.

Пiдвiшують хлiб найчастiше люди середнього вiку i середнього достатку. «Пiдвiшеною здобою» дiляться переважно студенти. Аргументують тим, що солодощi потрiбнi всiм, навiть тим, хто не може собi цього дозволити. А от приходять по безкоштовний хлiб переважно пенсiонери, а також безхатченки.

Анюта, продавчиня

Пiдвiшують люди рокiв 30-40. Є й молодi. Дiвчата 18-20 рокiв. Вони булочки пiдвiшують старшим людям.  Люди приходять кожен день, можуть часом приходити i два-три рази на день, старшого вiку. В основному це старшi люди, молодих нема.

Про акцiю знають не всi, але її iдею пiдтримують. Мовляв,  зараз надто багато людей опинилися за межею бiдностi i допомогти ближньому нiколи не завадить

Марiя, ужгородка

Я знаю, я уже давала на цю акцiю грошi  Тут була обявка, я тут прочитала  Нехай всi смачненького поїдять.

За 10 мiсяцiв вiдколи в Ужгородi започаткували цю iнiцiативу в магазинах роздали понад 3500 тисячi хлiбо-булочних виробiв. Продавцi кажуть – вже мають i постiйних клiєнтiв, якi приходять щодня, або щодва днi. Є й такi, що попри фiнансову скруту, соромляться брати безкоштовно. З iншого боку є й такi, що приходять i пiдвiшують одразу 10 хлiбин. Найбiльший приплив благодiйникiв в магазинах спостерiгають перед святами, а також в недiлю пiсля лiтургiї в церквах.

Бiльше дивiться у сюжет Uzh Inform:

Читайте також: Уже вп'яте в Ужгороді стартувала благодійна акція «Хліб від святого Миколая»

Соціальна акція флеш-моб хліб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
103 перегляди в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі