• Головна
  • Тропічні фрукти - на власному городі: Закарпатка вирощує кумкват, анону та актинiдiю (ВІДЕО)
21:10, 2 лютого 2019 р.

Тропічні фрукти - на власному городі: Закарпатка вирощує кумкват, анону та актинiдiю (ВІДЕО)

Тропiчнi фрукти та овочi на закарпатському городi – зовсiм не диво, а реальнiсть. Бiльше дванадцяти рокiв фермерка з м. Виноградiв вирощує у себе в теплицях не тiльки добре знайомi нам лимони, банани та апельсини, а ще й такi дари природи, як кумкват, анону, актинiдiю, азiмiну та багато iншого.

Лимони, мандарини, апельсини, кумкват, бабани, ананаси, кiвi, мурая маракуя, фейхоа, пепiнок, папая, гуава, джекфрут,анона, салак, дурiан, оливка, актинiдiя, авокадо, ешта, азiмiна, гранат, лаврове дерево, гвоздичне дерево, мигдальний горiх… i це ще не весь перелiк екзотичних фруктiв та овочiв, вирощених зусиллями панi Вiолети Обривко, яка живе i працює у мiстi Виноградiв.

Захопившись процесом вирощування, жiнка вирiшила розширювати асортимент екзотiв. Збудувала ще одну теплицю, в кожнiй з них вiдповiдний клiмат. Цитрусовим, до прикладу, тропiчний. Бананам й ананасам – субтропiчний. Жiнка розповiдає, екзоти вирощує не для продажу, а для душi. Тим бiльше й сама змушена купувати овочi та фрукти. Адже дерева дають плоди тiльки один раз на рiк.

Всю фiзичну роботу, як справжня жiнка, п. Вiолета доручає чоловiковi Олегу. А вiн у свою чергу допомогою це не вважає, каже, з задоволенням пiдтримує дружину у її захопленнi, та ще й жартома додає, час вiд часу змушений заробляти на екзотичне хобi.

На досягнутому фермерка не зупиняється. Каже, в екзотичному асортиментi вже з’явився новий гiсть – кокосове дерево, однак плодами воно ще не радує.

П. Вiолета додає, навiть по при колосальнi старання, часто екзотичнi дерева не приживаються, а тi хто й прийняв закарпатську теплицю за домiвку – дуже вибагливi. Тож без сталевого терпiння та щирої любовi до декоративних рослин наврядче вона б сьогоднi могла похвалитися досягнутим.

Більше дивіться в сюжеті М-студіо

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тропічні #фрукти #теплиці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...