• Головна
  • 4 роки без кумира: Чим було Закарпаття для Кузьми Скрябіна (ФОТО, ВІДЕО)
19:06, 2 лютого 2019 р.

4 роки без кумира: Чим було Закарпаття для Кузьми Скрябіна (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогоднi, 2 лютого, виповнюється 4 роки iз дня смертi вiдомого українського спiвака, продюсера Андрiя Кузьменка ("Скрябiна"). Вiн загинув 2 лютого 2015 року у ДТП поблизу села Лозуватка Криворiзького району Днiпропетровської областi.

Кузьма часто їздив у тури Україною: великими мiстами та маленькими, вiн прагнув аби його почули всi. Не оминав i Закарпаття. Андрiй Кузьменко часто приїздив сюди i завжди з теплом говорив наш край. У день, коли ми всi вшановуємо пам'ять Андрiя Кузьменка, ми вирiшили зiбрати тези Кузьми про Закарпаття.

"Закарпаття – унiкальне. Для мене – це iдеальна форма поєднання рiзних нацiональностей. Тут немає агресивностi i нетолерантностi до людей. Якби цю формулу можна було б розповсюдити на всю Україну – все було б iнакше".
Фото 4 - 4 роки без Скрябіна: що Кузьма згадував про Закарпаття?

Фото 4 - 4 роки без Скрябіна: що Кузьма згадував про Закарпаття?

Фото 2 - 4 роки без Скрябіна: що Кузьма згадував про Закарпаття?

Фото 2 - 4 роки без Скрябіна: що Кузьма згадував про Закарпаття?

Я страшно люблю боґрач. Вiн номер один у моєму топi, коли я на Закарпаттi. У мене в Ужгородi живе кум, тому поїздка традицiйно закiнчується мега гостинним закарпатським застiллям.Я не дуже люблю горiлку – надаю перевагу винам. Кiлька разiв я був на Берегiвському фестивалi вина i вiдкрив для себе три-чотири види достойного .
Фото 3 - 4 роки без Скрябіна: що Кузьма згадував про Закарпаття?

Фото 3 - 4 роки без Скрябіна: що Кузьма згадував про Закарпаття?

" Свого часу, я вивчив культурнi мiсця Ужгорода вздовд i впоперек - рокiв п'ятнадцять-двадцять тому. Втiм, пiсля того, як об’їздиш усю Європу, побачиш найкращi витвори архiтектурного i скульптурного iнтелекту, то не те, що не виникає бажання ще раз йти у тi замки, а навiть повторювати вiзити у великi європейськi мiста: Барселону, Париж, Рим. Раз побачивши це, ти розумiєш, що нiчого прекраснiшого вже немає. Тодi ти починаєш шукати адреналiн у якихось природних явищах: водоспадах, горах, маленьких мiстечках, якi здатнi передати нацiональний колорит".


У далекому 2007 Андрiй Кузьменко презентував в Ужгородi свою книгу " Я, побєда i Берлiн". Ця книга - це письменницький дебют автора.

У 2009 роцi Андрiй виступив на "Сакура фест" в Ужгородi:

У 2010 роцi Скрябiн був запрошеним на вiдкриття фестивалю «Bereg Fest 2010». Андiй завжди був зачарований позитивним настроєм та почуттям гумору закарпатцiв. На прес-конференцiї фестивалю вiн казав:

"Дiло в тому, що на Закарпаттi уживається величезна кiлькiсть нацiй, i я нiколи не чув, що виникають якiсь мiжетнiчнi конфлiкти, як наприклад, у Криму, чи як постiйно Схiд та Захiд пробують стикнути лобами».

За словами артиста, якби «настрiй Закарпаття» перенести на країну в цiлому, то «народ би ви здоровiв моментально».

Я казав би що якби столиця була на Закарпаттi, то набагато було би лiпше», – пiдкреслив Скрябiн.

2 лютого 2015 Андрiя Кузьменка не стало. Україна втратила достойного сина у жахливiй ДТП. До сьогоднi не вiриться i не хочеться змиритися з цiєю втратою. Але, завдяки своїй творчостi, своєму мисленню, своїй щиростi, Андрiй Кузьменко з нами до сьогоднi.

Фото 4 - 4 роки без Скрябіна: що Кузьма згадував про Закарпаття?

Фото 4 - 4 роки без Скрябіна: що Кузьма згадував про Закарпаття?

Школярi мiста Ужгород вшанували пам'ять Скрябiна, виконавши його пiсню.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скрябін #пам`ять
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...