Як закарпатцi дбають про безпеку своїх персональних даних та рахункiв (ВІДЕО)

Пароль: захист чи легка здобич хакерiв? Статистика доводить, що бiльшiсть людей обирають для паролiв символи та цифри, якi легко запам’ятати, забуваючи про безпеку своїх персональних даних та рахункiв.

123456789, 111111, а також слова: sunshine, qwerty та iloveyou – такi найпопулярнiшi паролi за рейтингом 100 найгiрших паролiв 2018 компанiї SplashData. Так, з 5 мiльйонiв користувачiв вже п’ять рокiв поспiль найчастiше люди обирають пароль 123456 i password. Дебютувало у цьому роцi слово donald, яке зайняло 23 рядок за популярнiстю. Також поруч з ним розмiстилися два новачка рейтингу: aa123456 i password1.

Незважаючи на частi публiкацiї у ЗМІ про зломи та постiйнi попередження правоохоронцiв про хакерiв, люди продовжують наражатися на ризик, використовуючи передбачуванi та типовi паролi. i стають легкою здобиччю шахраїв. Злочинцi стають дедалi винахiдливiшi у виборi способiв зламiв паролiв.

Серед найпопулярнiших також: сканування спецiальними пристроями, якi встановлюються на банкомати. Ще один поширений варiант, коли людина сама вiддає картку знайомому для зняття готiвки, а потiм недораховує певнi суми на рахунку. Останнiм часом активiзувалися й телефоннi шахраї, якi представляються працiвниками банку чи служби безпеки i рiзними способами випитують персональнi данi.

Що стосується паролiв, ключiв доступу до рiзних баз даних, то вони повиннi бути складнi, мiстити великi i малi лiтери, якi варто чередувати з цифрами. Крiм того, аби уникнути зламiв треба пам’ятати, що будь-який пристрiй, яким користуєтеся, повинен мати лiцензiйне програмне забезпечення та антивiруси. Це дасть можливiсть знизити ризик зараження пристрою i тим самим перешкодити витоку вашої персональної iнформацiї.

Більше дивіться в сюжеті М-студіо:

Пароль захист безпека персональні дані
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
172 перегляди в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі