В районному центрi Закарпаття за грантові кошти розчистять русло потічка біля туристично-рекреаційної зони

Розчистять русло потiчка та облаштують мiстки та переходи до туристично-рекреацiйної зони. У Великому Березному виграли черговий грантовий проект.

Завдяки ньому територiю, де протягом року проводять рiзноманiтнi спротивно-розважальнi заходи, впорядкують та встановлять нову сцену.

Взимку – тут катаються на лижах, влiтку – проводять рiзноманiтнi культурнi, спортивнi та оздоровчi заходи. Про урочище «Термачув» знає кожен житель Великого Березного та району i не просто знає, а iз задоволенням проводить тут вiльний час.

Урочище розташовано всього в двох кiлометрах вiд центру Великого Березного. Тут затишно та гарно, однак є проблема: час вiд часу завдає клопоту гiрський потiчок. Вiн пiдмиває береги, та може зруйнувати мiстки якi без того вже час укрiплювати.
Та зовсiм скоро проблему вирiшать. Селище виграло грантовий проект. За європейськi кошти розчистять русло потiчка та облаштують мiстки та переходи до туристично-рекреацiйної зони.

Вартiсть проекту – 233 тисячi євро, з них 10% – це спiвфiнансування з мiсцевого бюджету. За словами голови селища Богдана Кирлика, перемогти вдалось i завдяки участi у попереднiх грантових програмах. Це дало додатковi бали при оцiнюваннi. Окрiм того, є i iншi партнери проекту.

Селищу вже вдалось виграти не один десяток проектiв. Велика кiлькiсть – поданi на рiзноманiтнi конкурси в програмах, якi фiнансуються з Європейського Союзу, тож наразi чекають на результат.

Більше дивіться в сюжеті М-студіо:

Читайте також: Кошице ділитиметься з Ужгородом досвідом ефективного управління містом

Туристично-рекреаційна зона грант розчистка русла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
90 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі