• Головна
  • Вимушені канікули: В одній з ОТГ Закарпаття з понеділка школи закриють на карантин
19:03, 1 лютого 2019 р.

Вимушені канікули: В одній з ОТГ Закарпаття з понеділка школи закриють на карантин

1 лютого в мiськiй радi вiдбулася нарада з керiвниками закладiв освiти Іршавської ОТГ.

Пiд час наради обговорили питання про стан захворюваностi школярiв i вихованцiв дитячих садкiв та доцiльнiсть призупинення освiтнього процесу у закладах освiти громади.

Про поточну ситуацiю щодо вiдвiдування занять у освiтнiх навчальних закладах розповiла начальник вiддiлу освiти Любов Сокач - iнформує Іршавська мiськрада.
Згiдно показникiв, якi надали керiвники закладiв епiдемiологiчний порiг захворюваностi станом на 1 лютого 2019 року перевищено у всiх школах мiста. Якщо порiвнювати з показниками за попереднi днi, то кiлькiсть дiтей якi захворiли збiльшилась.
Порадившись з директорами шкiл було прийнято рiшення про оголошення карантину у школах мiста iршава з 4-го по 8-ме лютого включно, а якщо ситуацiя iз захворюванiстю не змiниться на краще, то карантин буде продовжено. На прийняття такого рiшення також вплинуло i те, що значна захворюванiсть спостерiгається i серед педагогiв.

У школах с. Лоза та с. Собатин поки що карантин не оголошено, оскiльки вiдсутнiсть дiтей по хворобi становить 10 %, а керiвникам цих закладiв дано доручення провести аналiз захворювання дiтей i якщо станом на 4 лютого показник збiльшиться, то карантиннi заходи буде оголошено i в цих закладах.

У дитсадках карантин поки що не оголошено. Завiдувачки отримали завдання ще раз проаналiзувати кiлькiсть дiток, якi не вiдвiдують заклади через хворобу та поспiлкуватися з батьками i лише пiсля аналiзу всiх результатiв можливе рiшення про тимчасове призупинення освiтнього процесу. Також згiдно наказу у всiх дитсадках буде проводитись обробка твердого та м’якого iнвентарю з використанням дозволених дезинфiкуючих засобiв 1 раз наприкiнцi кожного дня, а вбиралень - 2 рази на день, щоденно проводити дезинфекцiю примiщень бактерицидними лампами та систематично проводити iншi заходи, затвердженi Державними санiтарними нормами i правилами.
Присутнi прийняли до уваги також i той факт, що з 4-го по 10-те лютого оголошено карантин та вимушенi канiкули у всiх закладах освiти iршавського району.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Карантин #Іршавська ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...