В Ужгороді відбулося фінальне обговорення заявок на проекти муніципального спрямування (ФОТО)

Cкайп-конференцію з партнерами із німецького міста-побратима Ужгорода – Дармштадта провели напередодні в Ужгородській міській раді.

Обговорили подальшу співпрацю стосовно спільних муніципальних проектів у рамках програми «Партнерські проекти для сталого місцевого розвитку» (NAKOPA).

Нагадаємо, восени 2018-го на ІІ конференції співпраці Ужгорода і Дармштадта в обласному центрі Закарпаття йшлося про те, що готуються серйозні інфраструктурні проекти, які мають позитивно вплинути на розвиток Ужгорода, промоцію найзахіднішого обласного центру України, і не лише в Дармштадті, а й в усій Європі. Серед них – проекти щодо поводження з твердими побутовими відходами, захист довкілля, очистка питної води тощо.Зокрема, у жовтні минулого року робоча група завершила роботу з підготовки заяв на проекти муніципального спрямування, які подали до розгляду на фінансування в рамках програми NAKOPA. Як зазначалося, співфінансування з бюджету Ужгорода становитиме 10%.

Учора ж, 31 січня, провели фінальне обговорення уже готових заявок, які планують подати до 22 лютого. За попередньою інформацією, результати повинні бути відомі вже в травні.

Участь у скайп-конференції взяли заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, інтегрований експерт із розвитку побратимства Мартін Ройтер, представниця ГО «Партнерське об`єднання Дармштадт-Ужгород» Вікторія Синьо. Із Німеччини на зв'язку були міський голова Дармштадта Йохан Парч, начальник відділу міжнародної між культурної співпраці магістрату Дармштадта Патрісія Латоре, спеціаліст цього ж відділу Уляна Винарчук, представники комунальних підприємств, експерти Дармштадтського університету, а також представниця фонду ENGAGEMENT GLOBAL пані Айзельд, яка розповіла деталі самих проектів, суть проектних заявок і пояснила їх технічну реалізацію.

Під час комунікації згадали і позитивний досвід співпраці між містами-побратимами Ужгородом і Дармштадтом, яка триває вже 27-й рік.

Читайте також: Для обмiну досвiдом до Ужгорода приїдуть польські медики, а до Польщі - ужгородські (ФОТО)

В Ужгороді відбулося фінальне обговорення заявок на проекти муніципального спрямування (ФОТО), фото-1 В Ужгороді відбулося фінальне обговорення заявок на проекти муніципального спрямування (ФОТО), фото-2 В Ужгороді відбулося фінальне обговорення заявок на проекти муніципального спрямування (ФОТО), фото-3 В Ужгороді відбулося фінальне обговорення заявок на проекти муніципального спрямування (ФОТО), фото-4
ужгород обговорення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
22 перегляди в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі