• Головна
  • На Закарпатті вже вистачає охочих всиновити покинуте немовля
14:26, 30 грудня 2018 р.

На Закарпатті вже вистачає охочих всиновити покинуте немовля

Звiстка про пiдкинуте у пiд’їздi багатоповерхiвки в Хустi немовля швидко набула широкого резонансу i про малюка заговорили у всiй областi. Волонтери почали збирати допомогу i звозити її до пологового будинку, куди помiстили хлопчика, а багато закарпатських родин зголосилися його всиновити.

Медсестра Ельвiра Гушка працює у пологовому бiльше 35 рокiв, каже. Вiдколи вiдкрився етап для недоношених немовлят. У неї самої троє дiтей, має вже й онукiв. Каже, що одного з них також звати Мартiном.

«Його люблю не лише я, а весь колектив. У нас працює 5 медсестер i двi молодшi медсестри, – наголошує вона. Ви не уявляєте. Як вiн плакав першi два днi. Вiн чекав на маму. Вiн кликав її. Це природно для немовлят. Тепер, нарештi зрозумiв, що чекати на неї марно, став бiльш спокiйним, бiльше спить, набирає вагу, їсть добре. Дитина здорова i добре розвивається. Вiн пробуде в нас може мiсяць, може два, поки визначиться його подальша доля. Сама я дуже мрiю, аби ця крихiтка потрапила до люблячої родини i щоб хлопчик був щасливим».

Жiнка також стверджує, що до Мартiна постiйно приходять волонтери. Люди приносять йому памперси, засоби для гiгiєни, одяг, iграшки, ковдри. Багато хто хоче забрати його собi, але пiсля прояснень люди розумiють, що процедура довга i складна.

На Закарпатті вже вистачає охочих всиновити покинуте немовля , фото-1

Джерело

Читайте також: Сьогоднi хреститимуть новонародженого хлопчика, якого на Закарпаттi мати залишила у пiд`їздi будинку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дитина #підкинута #немовля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...