• Головна
  • В районних центрах Закарпаття проводять пропаганду медреформи серед мiських лiкарiв (ВІДЕО)
16:27, 23 грудня 2018 р.

В районних центрах Закарпаття проводять пропаганду медреформи серед мiських лiкарiв (ВІДЕО)

Якiсна i доступна медицина для пацiєнтiв, гiдна заробiтна плата для лiкарiв – це те, що передбачає медична реформа в Українi. Принаймнi такою її бачить Уряд. Наразi ж її концепцiя в дiї, вiдтак тривають численнi змiни та перетворення, впроваджуються новi правила та умови.

За словами голови Хустської РДА Назарiя Павлiя, з 1-го жовтня у районi стартувала так звана медицина по-новому. Вже є певнi результати та досягнення.

У тих амбулаторiях, де є лiкарi – лiдери, пiдвищення зарплат не примусило на себе чекати. Аутсайдерiв серед сiмейних лiкарiв теж вистачає. На Хустщинi навiть зафiксовано звiльнення лiкаря, який не уклав жодної угоди. Тому керiвництво району та очiльник центру ПМСД закликають медикiв активiзуватися i дiяти вiдповiдно до закону.

Хуст поки вiдстає у показниках. Тому наразi центром проводиться пропаганда медреформи серед мiських лiкарiв, як свого часу було на селi. До прикладу, сiмейний лiкар Оксана Доля не один десяток рокiв працює в полiклiнiцi i змiн поки не вiдчуває, хоч договори з пацiєнтами активно укладає. На її рахунку їх понад тисячi, але платня, каже, не змiнилася.

Якими ж будуть вiдгуки у кiнцевому результатi тих, кого це напряму стосується? – варто сподiватися, що позитивними, принаймнi на цьому наголошують як лiкарi, так i пацiєнти.

Бiльше в сюжетi М-студiо

Читайте також: Записатися на прийом до лiкаря, не виходячи з дому: В Мукачiвському районi запрацювала iнновацiйна система Helsi

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Медична #реформа #сімейна #реформа
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...