• Головна
  • Затори на кордонах не зникають. На КПП "Ужгород" черга з понад сотні авто
13:42, 23 грудня 2018 р.

Затори на кордонах не зникають. На КПП "Ужгород" черга з понад сотні авто

23 грудня на захiднiй дiлянцi кордону на в’їзд до України тривають автомобiльнi затори. Про це у недiлю повiдомили у Держприкордонслужбi України.  

Наразі на кордоні з Польщею на в’їзд до України у пункті пропуску "Ягодин" перебувають 700 легкових та 400 вантажівок; на ПП "Краківець" - 800 легкових, 330 вантажних, 27 автобусів; "Устилуг" - 150 легкових автомобілів; "Угринів" -200 легковиків; "Рава-Руська" -150 легкових та 160 вантажних автомобілів; "Грушів" -200 легкових; "Шегині" - 230 легкових, 150 вантажних, 15 автобусів; "Смільниця" - 220 легкових авто.

На кордонi з Угорщиною у пунктi пропуску "Тиса" - 150 легкових; "Вилок"- 50 легкових.

На кордонi зi Словаччиною у ПП "Ужгород"-100 легкових авто.

"У пунктах попуску на в’їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобiлiв, i це пов’язано з тим, що багато подорожуючих планують потрапити напередоднi Рiздва до своїх рiдних та близьких, а тi, хто був за кордоном на заробiтках або навчаннi, повертаються на свята додому", - зазначили у ДПСУ. 

"На виїзд з України забезпечено безперебiйний пропуск осiб та транспортних засобiв, черг  на кордонi немає", - додали у вiдомствi.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черги #кордон #автомобілі. затори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...