• Головна
  • Бюджет Ужгорода - 2019: скільки і на що витратить місто наступного року (ОПИС)
13:11, 13 грудня 2018 р.

Бюджет Ужгорода - 2019: скільки і на що витратить місто наступного року (ОПИС)

Сьогодні на черговій сесії міської ради Ужгорода, депутати ухвалили бюджет міста на наступний рік - проект кошторису підтримали 26 депутатів. Заплановано, що бюджет міста становитиме 1,45 мільярда гривень. Половина із цих грошей піде на зарплати бюджетникам, а це близько 726 мільйонів гривень.

ОСВІТА: На освіту у проекті бюджету передбачено найбільше коштів – близько третини від усіх надходжень. Майже 542 мільйони гривень в Ужгороді витратять на освітні послуги, це на 55 мільйонів гривень більше, ніж цьогоріч. Та значна частина цих фінансів – зарплати педагогів. На оплату праці з нарахуванням працівникам освіти передбачено 430 млн грн. На оплату комунальних послуг та енергоносіїв установ галузі передбачено 53,5 млн. грн, 29 мільйонів витратять на харчування учнів. А от на капітальний ремонт закладів освіти виділено менше 3-х мільйонів гривень.

МЕДИЦИНА: На цю галузь передбачено трохи більше 222-и мільйонів гривень. На заробітну плату та нарахування передбачено 132 мільйони, тоді як в 2018 році на ці видатки було заплановано 137 мільйонів. «Зменшення видатків на заробітну плату зумовлено фінансуванням первинної медичної допомоги, крім вищезазначених видатків, з державного бюджету», - йдеться у фінансовому документі. На харчування та медикаменти міська влада панує виділити більше 68 мільйонів гривень. 11 мільйонів підуть на фінансування цільових програм (лікування туберкульозу, цукрового діабету тощо). 132 мільйони гривень передбачено на зарплати медпрацівникам.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ: На соцзахист в Ужгороді витратять 254 мільйони гривень. На утримання Ужгородського міського територіального центру виділено 10,5 мільйонів гривень.Як компенсація послуг ЖКГ почесним громадян передбачено 300 тисяч, медико-соціальний реабілітаційний центр „Дорога життя” отримає майже 2 мільйони. Та значна частина з цих коштів – це соціальні виплати.

КУЛЬТУРА І СПОРТ: Загалом на ці сфери виділено близько 17-и мільйонів гривень. Здебільшого це зарплата педагогів та утримання спортивних шкіл. На підтримку кращих спортсменів передбачено майже 600 тисяч гривень, на Програму навчання плаванню дітей ще 200 тисяч. А на утримання стадіону «Авангард» 1,7 мільйона гривень з міського бюджету.

БЛАГОУСТРІЙ: У бюджеті на 2019 рік по загальному фонду передбачено коштів у сумі 49,5 млн. грн. на Програму благоустрою міста Ужгород на 2018- 2022 роки, які будуть спрямовані на забезпечення утримання в належному стані міських доріг, збереження та утримання на належному рівні зелених зон міста, забезпечення благоустрою кладовищ, забезпечення функціонування системи вуличного освітлення, інші послуги.

ТРАНСПОРТ ТА ІНФРАСТРУКТУРА: На цю галузь виділено майже 82 мільйони гривень.

ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ: Утримання чиновницького апарату місту обійдеться у 151,4 мільйона гривень.

Звертаємо увагу читачів, що фактичні суми можуть незначно різнитися від оприлюднених через зміни під час прийняття рішення. Проте, вже за кілька днів остаточний варіант бюджету буде оприлюднений на офіційному сайті міської ради, про що 0312.ua неодмінно повідомить.

Читайте також: Ужгородські підприємці платитимуть за розташування терас мінімум у 3 рази більше (ТАБЛИЦЯ)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #міський бюджет #ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...