• Головна
  • Дорогий Миколаю: На які подарунки від Святого чекають ужгородські діти та скільки доведеться витратити батькам
20:16, 11 грудня 2018 р.

Дорогий Миколаю: На які подарунки від Святого чекають ужгородські діти та скільки доведеться витратити батькам

Лишився тиждень до одного з найулюбленіших дитячих свят – Дня Святого Миколая. Традиційно у ніч із 18 на 19 грудня цей добродій розносить дітям подарунки – але лише тим, які були чемними та слухняними упродовж року. Напередодні свята малеча із радістю пише листи Миколаю або ж просто озвучує батькам свої бажання, аби вони передали їх Святому. Журналісти 0312.ua дізнавалися, які «замовлення» зараз найпопулярніші серед маленьких мешканців Ужгорода, і скільки коштуватиме втілення таких бажань.

Доцільно зауважити, що багато чого залежить від віку дитини – діти від 0 до 2-х років ще не усвідомлюють, хто такий Миколай, чому він приносить подарунки і що таке подарунки взагалі. Тож батьки тут мають велике поле діяльності на власний розсуд, і беруть переважно те, що потенційно може зацікавити їхній дітей у такому віці.

Так, наприклад, діткам до року Святий Миколай найчастіше приносить гризунці, брязкальця, найпростіші пірамідки та музичні іграшки. І якщо перше із переліченого коштує порівняно недорого -у межах 100 грн, то вартість музичних іграшок у рази вища: якщо іграшка мультифункціональна (з кількома режимами, музикою, словами, навчальними моментами), то ціна найпростішої стартує від 250 грн.

Якщо говорити про діток у межах від року до 2х, то вони вже цікавляться конструкторами, найпростішими пазлами, машинками, ляльками, толокарами-штовхунцями і книжками (віммельбухами, наприклад – великими виданнями зі сторінками з цупкого паперу, на яких мінімум або взагалі немає тексту, але дуже багато зображень). Так, наприклад, один із найпопулярніших дарів Миколая – це конструктор LegoDuplo: різновидів є дуже багато, тож часто діти просять його з року в рік, у різних вікових категоріях, аби поповнювати свою колекцію. Такі набори недешеві – до прикладу, середня вартість конструктора із 16 крупних деталей – 300 грн., із 68-ми деталей – не менше 600 грн. Втім, добре те, що такі конструктори будуть цікаві дітям і у більш дорослому віці, тобто це довгострокове вкладення.

Серед діток від 3-х до 5-ти років популярні ігрові набори з абеткою, більш складні конструктори; на піку популярності зараз ляльки LOL– ігровий набір з такою лялькою в середньому коштує 600 грн. Також у такому візі стає цікавою дитяча залізниця з усіма необхідними деталями: ціна такого набору стартує від 300 грн.

Старші дітки просять у Миколая щось із техніки (планшети, ігрові приставки та телефони – вартість варіюється в залежності від фірми та параметрів пристрою), настільні ігри (від найпростіших до складних – від 20 до 500 грн відповідно), ігровий набір BayBlade(найпростіші набори коштують 500 грн), роботи та іграшки на радіокеруванні (вартість таких іграшок коливається від 350 до 2 000 грн), а також набори для наукових дослідів (залежно від наповнення – від 40 до 1000 грн).

Крім того, є попит і на приладдя для активного відпочинку: ковзани та ролики (від 400 грн), біговели (від 300 до 1 200 грн), велосипеди (від 1-єї до 10-ти тисяч грн), самокати (від 400 грн до 10 000 грн (електросамокати) тощо. Однак діткам доведеться дочекатися тепла, перш ніж користуватися такими подарунками. Хіба що зима на Закарпатті буде теплою і дозволить безперешкодно гасати вулицями на велосипедах, скейтах та роликах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#миколай #подарунки #іграшки #діти
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...