11:05, 7 грудня 2018 р.
«Головне в дитячій книжці – щоб вона не шкодила», – письменниця Галина Малик (ФОТО)
Вона й порадить цікаву дитячу книгу, і зачитає власні вірші, і поділиться роздумами… По її книги приходять не лише батьки, а вже навіть ті, хто виріс на її поезіях. У рамках закарпатської акції «Письменник за прилавком» – Галина Малик.
Уже котрий рік поспіль пані Галина долучається до книжкової акції «Письменник за прилавком». Нині ж підготувала для читача не тільки добре відомі книжки, але й свіженьку дитячу збірку «Сніговірші» та кіберпанковий роман Міхала Гворецького «Троль» (його письменниця переклала зі словацької). До слова, роман був задуманий як фантастика, але поки автор утілив його в життя, уся його вигадка про гібридну війну та участь тролів у ній стала реальністю…
«Я, коли прочитала перші сторінки цієї книжки словацькою, зрозуміла, що наш читач мусить познайомитися з цим також, бо в Україні нічого подібного ще не було написано. Це такий собі пригодницький роман із напівдетективним та напівфантастичним сюжетом», – каже Галина Малик про «Троля».
На противагу серйозному роману, її дитяча література до вподоби як дошкільнятам, так і дітям старшого шкільного віку. Письменниця каже: «Коли я пишу, бачу перед собою ту дитину, ту аудиторію, для якої працюю. Аби писати дитячу літературу, треба знати психологію, вміти визначити головні меседжі твору, його завдання, зрештою, визначити себе в літературному процесі, знати, що до тебе зробили, які літературні тенденції в світі. Головне в дитячій книжці – щоб вона не шкодила, а навчала вирішувати якісь проблеми».
Цікаво, що поспілкуватися з письменницею прийшли студентки філфаку, які не тільки вивчали її творчість в університеті, а й самі виросли на її поезіях, котрі в дитинстві читав дідусь.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:37, 7 грудня
45
07:54, 10 грудня
10:18, 12 грудня
18:44, Вчора
5
09:16, 11 грудня
live comments feed...