11:00
Вчора
Сьогодні в Ужгороді за прилавком у "Кобзарі" о 14 годині вас зустрічатиме українська письменниця, перекладач, у доробку якої понад 50 книжок для дітей.
Поезія, проза, переклади, збірка сонетів. Їй підвладні усі форми художнього слова.
Ви маєте змогу розпитати, як народжуються сюжети творів, обмінятися думками про літературу і, найголовніше, придбати щось новеньке для своєї дитини з автографом письменниці.