• Головна
  • Закарпатським пенсіонерам підняли пенсію на 38 гривень
11:13, 5 грудня 2018 р.

Закарпатським пенсіонерам підняли пенсію на 38 гривень

У прес-центрi Закарпатської облдержадмiнiстрацiї розповiли про перерахунок пенсiй з 1 грудня, про надходження коштiв до бюджету Пенсiйного фонду України, а також про новi онлайн-сервiси, якi надає фонд.

Як повiдомила начальник головного управлiння ПФУ в Закарпатськiй областi Анастасiя Пентек, на Закарпаттi проживає 264 тисячi пенсiонерiв – бiльшiсть iз них (89%) уже отримали перерахунок пенсiй, який в середньому склав 38,3 грн.

В першу чергу, пенсiю пiдвищили людям, якi мали повний стаж – це 14% пенсiонерiв, i їх пенсiя тепер бiльша на 45 грн i складає 1497 грн. Пенсiонери iз неповним стажем отримуватимуть пенсiю, бiльшу на 62 грн – їхнi надходження зросли з 1435 до 1497 грн. Додаткова мiсячна потреба в коштах для виплати перерахованих пенсiй становить майже 9 млн. грн. Для забезпечення пенсiй у груднi потрiбно 593,7 мiльйони гривень.

Також, Анастасiя Пентек зазначила, що Закарпатська область, на жаль, не є тим регiоном, де пенсiї високi. Середнiй розмiр пенсiї в областi становить 1900 грн.

Читайте також: До уваги закарпатцiв: Старт пенсiйної накопичувальної системи перенесли на рiк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підняття #пенсій #перерахунок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...