• Головна
  • Майже половина закарпатців не довіряє Патрульній поліції (ІНФОГРАФІКА)
12:00, 30 листопада 2018 р.

Майже половина закарпатців не довіряє Патрульній поліції (ІНФОГРАФІКА)

Ужгородськi патрульнi полiцейськi разом iз громадською органiзацiєю «Мегасоцiум» розповiли на сьогоднiшнiй прес-конференцiї, наскiльки закарпатцi довiряють патрульним полiцейським, - про це повідомляє кореспондент 0312 з місця зустрічі.

Таке дослiдження проводилося анонiмно – усi охочi упродовж кiлькох тижнiв могли заповнити анкету, вказавши таким чином власний рiвень довiри. Респондентiв опитували як особисто, за допомогою стандартизованого iнтерв’ю (анкета), так i за допомогою iнтернет-анкетування, коли кожен охочий мiг надiслати вiдповiдь самостiйно. Основнi результати соцiологiчного опитування повiдомила керiвник групи дослiдження Марiанна Колодiй. У вибiрку увiйшли мешканцi Ужгорода та Мукачева; враховувалися стать, вiк i освiта опитаних. Особисто було опитано 417 осiб в Ужгородi та Мукачевi.

Майже половина закарпатців не довіряє Патрульній поліції (ІНФОГРАФІКА), фото-1

(ОЦiНКА ЕФЕКТИВНОСТi ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ)

Загальний рiвень довiри закарпатцiв до Патрульної полiцiї знизився наполовину: Якщо у 2016 роцi довiру висловили 61% респондентiв, то цього року таку вiдповiдь дали лише 30% опитаних. Не довiряють патрульним 47% закарпатцiв проти 35% у 2016-му. Ще 23% не змогли оцiнити рiвень своєї довiри.

Майже половина закарпатців не довіряє Патрульній поліції (ІНФОГРАФІКА), фото-2

(Чи довiрили б ви свою безпеку)

У 2018 роцi 47% закарпатцiв вiдповiли, що зверталися по допомогу до патрульних. У 2016 таких було лише 23%. Серед тих, хто звертався, були переважно жiнки у вiковiй групi 26-35 рокiв. 39% закарпатцiв вважають, що запровадження пiших патрулiв покращить роботу ПП. 24% вiдповiли, що варто карати патрульних-хабарникiв. Ще 18% зазначили, що потрiбне бiльше роз’яснювальної роботи з ПДР. 12% вважають, що «риба гниє з голови», i змiна керiвництва Патрульної полiцiї покращить їхню роботу.

Майже половина закарпатців не довіряє Патрульній поліції (ІНФОГРАФІКА), фото-3

(Основнi недолiки у роботi)

Марiанна Колодiй наголосила на тому, що дуже важливо дивитися на цi результати в кореляцiї – адже люди часто не розумiють рiзницю мiж Нацполiцiєю i патрульними, можуть негативно оцiнювати роботу ПП, навiть не розумiючи до кiнця, як саме вони працюють. Крiм того, не всi мають особистий досвiд взаємодiї з патрульними, але мають чiткi, здебiльшого негативнi установки стосовно роботи патрульних.

Майже половина закарпатців не довіряє Патрульній поліції (ІНФОГРАФІКА), фото-4

(Першi емоцiї )

Електронне опитування цього року репрезентували окремо, оскiльки, як зазначила керiвник ГО «Мегасоцiум» Ганна Мелеганич, iнтернет-вибiрка не є такою репрезентативною. Майже 70% з тих, хто заповнював анкети онлайн – чоловiки 26-35 рокiв. iз них 61% вiдповiв, що довiряє патрульнiй полiцiї – тобто цей вiдсоток вищий, нiж був отриманий пiд час особистого опитування.

Майже половина закарпатців не довіряє Патрульній поліції (ІНФОГРАФІКА), фото-5

Заступник начальника управлiння Патрульної полiцiї у Закарпатськiй областi Валерiй Найман подякував соцiологам за виконану роботу, адже така робота показує результати, орiєнтуючись на якi, полiцейськi бачать, у якому напрямку потрiбно працювати: чого хоче громада i у чому вона вбачає плюси i мiнуси роботи патрульних.

Читайте також: Патрульна полiцiя Закарпаття вiдзначила своє 3-рiччя нагородженням найкращих (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патрульна #поліція #рівень #довіри
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...