21:00, 7 листопада 2018 р.
ТОП-5 найцікавіших проектів громадського бюджету в Ужгороді
Як раніше повідомляло видання 0312, із 5 до 18 листопада в Ужгороді триває голосування за проекти бюджету громадської ініціативи. Ми обрали найцікавіші, беручи до уваги два основні критерії – охоплення громадян (тобто тих, хто зможе користуватися результатом) і унікальність проекту (якщо те, що пропонують створити, в Ужгороді майже не представлене або взагалі відсутнє).
1. Форум-фестиваль “Місто щасливих дітей”
Уже неодноразово ГО «Щасливі діти» влаштовували свято для ужгородської малечі різних вікових категорій. Форум-фестиваль – простір, де діти стають щасливішими, розкривають таланти, навчаються новому, занурюються у світ спорту та творчості, знаходять друзів. Для батьків працюватиме лекторій з тренінгами від найкращих психологів і педагогів Ужгорода. Основна цільова аудиторія проекту – сім’ї з дітьми. Також захід буде цікавим та корисним для педагогів, організаторів дитячого дозвілля, працівників освітніх установ та організацій, культурних інституцій, громадських активістів, потенційних волонтерів.
2. Створення мережі баскетбольних майданчиків Ужгорода
Як зазначається у проекті, у місті нема жодного доступного баскетбольного майданчика. При цьому баскетболом займається понад 200 дітей. Майданчики стануть не тільки тренувальною базою для них, але й ігровим середовищем для всіх без винятку. Планується розташувати їх таким чином, щоб охочі з будь-якої точки міста могли обрати найближчий до себе майданчик: 1) Двір будинків по вул. 8 березня, буд 17, 19, 21 та вул.Грушевського 55, 57 2) Двір будинків по вул. Бестужева, буд. 4; вул.Заньковецької, буд.77 та вул.Легоцького, буд. 21, 23. 3) Двір будинків по вул.Руданського, буд. 5; вул.Благоєва, буд. 8-12 та вул.Оноківська, буд 8-14.
3. Інклюзивний спортивний майданчик
В Ужгороді наразі немає майданчика, на якому були б зібрані сучасні спортивні тренажери, ігрове обладнання та інша інфраструктура, яка потрібна людям з інвалідністю для занять. Втілення у сучасне життя даного проекту сприяє практичній реалізації подолання бар’єрів у сприйнятті суспільством людей з особливими потребами. Такий майданчик планують зробити універсальним, адже ним зможуть користуватися абсолютно всі мешканці міста – діти, дорослі, люди з інвалідністю, а також особи, які потребують фізичної та психічної реабілітації (учасники АТО, травмовані в ДТП чи за інших обставин і т.п.), - йдеться у проекті.
4. Безпечний та комфортний квартал, Безпечний мікрорайон
Два проекти зі схожою ідеєю, які хочуть реалізувати у різних місцях: один – у мікрорайоні Доманинці, інший – на вул. Лермонтова 1, 5А,7А, 9А. Ідея в обох випадках полягає у встановленні відеоспостереження. «Використання високотехнологічних продуктів у реалізації проектів «Безпечне місто» дозволить знизити рівень злочинності: підвищити безпеку автодорожніх об'єктів, мінімізувати випадки викрадення автомобілів, кишенькових крадіжок, розбійних нападів, забезпечити своєчасну фіксацію порушень правил дорожнього руху», - йдеться в одному з проектів.
5. Побудова сучасного тенісного корту на базі УЗОШ № 20 - Ліцею "Лідер"
Проект передбачає створення огородженого майданчику з одним тенісним кортом (з освітленням) на невикористаній території УЗОШ № 20 - Ліцею "Лідер", і дозволятиме проводити гру не тільки в теніс, а й в баскетбол, оскільки майданчик матиме акрилову або резинову поверхню. «Вжиті заходи по облаштуванню спортивного майданчику (тенісного корту) мають стати початком покращення спортивної інфраструктури, надати імпульс популяризації в місті Ужгороді фізичної культури та спорту. Основне завдання проекту - зацікавити дітей різних вікових категорій спортивними іграми, прививати культуру активного та здорового відпочинку», - зазначається у проекті.
Детальнішу інформацію про ці проекти, а також ознайомитися з іншими, виставленими на голосування, можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:51, 11 вересня
10:33, 2 вересня
10:05, 10 вересня
20
13:53, 2 вересня
09:46, 12 вересня
1
live comments feed...