Новини компаній
09:53, 1 вересня 2018 р.

Український ринок СRM

Новини компаній
Український ринок СRM

Ще 10 років назад у країнський ринок СRM систем значно уступав світовим тенденціям. СRM системами користувалися переважно великі компанії,зумовлене це було дороговизною такого програмного забезпечення.

З часом конкуренція у ніші CRM значно здешевила цінову політику компаній. А швидкий розвиток Інтернету дав нові можливості для використання хмарних CRM. Тому зараз CRM популярні серед малого і середнього бізнесу також.

На ринку України представлені такі CRM- систем продукти:

·Лідер на ринку «Бітрікс24». Зорієнтована як на великий так і на малий бізнес, оскільки включає дуже багато функцій, одночасно може бути соціальною мережею для ваших співробітників. Перевагою є те, що існує безкоштовна версія системи для компаній із 12 співробітників. Дана CRM об’єднує всі системи комунікації дозволяє проводити аналітику і відслідковувати етапи продажів.

·EspoCRM – безкоштовна CRM система із можливістю розширення функціоналу за рахунок встановлення додатків.Використовується в різних сферах, від освіти та охорони здоров’я до нерухомості чи торгівлі. EspoCRM дозволяє фіксувати всі контакти з клієнтами, планувати завдання, проводити детальний аналіз продажів та ефективності роботи співробітників компанії. Адаптована для роботи на мобільних телефонах і планшетах. Інтегрується із IP-телефонією Binotel.

·BPM’online від компаніїTerrasoft, заснована в Україні. Має широкий спектр застосування в різних галузях діяльності. Пропонує декілька варіантів продукту в залежності від виду бізнесу. Перевагою є наявність Android, iOS додатків.

·Microsoft Dynamics 365 – CRM від відомого гіганта компанії Microsoft, має функції планування та прогнозування продажів, повна історія взаємовідносин із клієнтами, універсальний електронний планувальник завдань.

Отже, щоб вибрати CRM систему яка максимально підходить для вашої бізнес моделі, скористайтеся демо-версіями представників CRM продуктів на ринку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...