• Головна
  • Ужгородська суддя заявила про тиск на неї
14:38, 24 жовтня 2018 р.

Ужгородська суддя заявила про тиск на неї

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Констанція Бенца повідомила про тиск на неї з боку громадянина. 

У провадженні судді перебуває цивільна справа за позовом до виконавчого комітету Ужгородської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору − Компанія «Financial Investment Energy Holding (F.S.E.H.) Etablishment», про визнання недійсними договорів та обміну жилими приміщеннями, судовий розгляд якої не закінчено.

Як повідомила суддя, 9 жовтня 2018 року громадянин увірвався до зали судових засідань, у якому перебували суддя Бенца К.К. та її секретар, і, нецензурно висловлюючись, вимагав негайно надати справу на ознайомлення на підставі заяви, яку він щойно зареєстрував у канцелярії.

Суддя пояснила громадянину, що оскільки секретар зайнятий терміновими справами, його прохання не може бути задоволено, на що особа почала погрожувати написанням скарги у разі незадоволення його вимог негайно.

Суддя розцінює такі дії громадянина втручанням у здійснення правосуддя та спробою тиску на суддю з метою отримати бажаний результат у цивільній справі та вважає своїм обов’язком повідомити Вищу раду правосуддя та Генерального прокурора.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Повідомляє Голос Карпат з посиланням на прес-службу суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #тиск #суддя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...