• Головна
  • Фігурант так званого "угорського списку" Миротворця дав розгорнутий коментар з приводу оприлюднення даних (ВІДЕО)
15:05, 24 жовтня 2018 р.

Фігурант так званого "угорського списку" Миротворця дав розгорнутий коментар з приводу оприлюднення даних (ВІДЕО)

Один з фігурантів списку Миротворця Роланд Цебер на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook висловив власну позицію з приводу публікації на сайті організації так званого "угорського списку". 

"Журналісти програми «Секретні матеріали» каналу «1+1» після дипломатичного скандалу між Україною й Угорщиною та оприлюднення так званого «списку смерті» на сайті «Миротворець» провели розслідування в Закарпатській області. Це розслідування підтверджує ту інформацію, яку я вже нещодавно оприлюднив. Даний сайт не є офіційним джерелом, він є дуже сумнівний і вельми провокативним! Займається таким вже три роки, беручи на себе роль судді. І все б було не страшно, якби за ним не відчувалася рука влади, у всякому разі впливової її частини пов’язаної однієї із міністерств. Подібний сайт може створити хто завгодно, зареєструвати в іншій країні і публікувати будь-яку нісенітницю.

Провівши своє маленьке розслідування дізнався, що в даному списку є багато осіб які дійсно мають угорський паспорт, але є і такі, які не мають. Що стало підставою внесення їх в цей список – відомо тільки авторам. Вважаю дану інформацію абсолютно не об’єктивною, як наслідок – не сприймаю її серйозно. Тим більше із даного сюжету зрозуміло, що є особи які є представниками органів місцевого самоврядування і мають угорський паспорт, але їх не внесено в даний список…

Нікому не секрет яка ситуація із подвійним громадянством в західній Україні - ні правоохоронним органам, ні людям, ні владі! Вже роками багато тисяч українців отримують громадянства інших країн, маючи на це тільки соціально-економічне підґрунтя, а не якість сепаратистські наміри. У Львівській області є багато тисяч осіб із польським громадянством, в Чернівецькій із румунським, в Закарпатській із угорським та румунським… Сепаратизму в Закарпатській області не має і не було. Погоду зі своїми різкими та гарячими заявами роблять нам в Києві та Будапешті, а також такі як пані Ірина Фаріон, а нам – простим людям на місцях потрібно все розгрібати. Тут мирно і злагоджено живуть українці з усіма національними меншими, як угорці так і румуни захищають наші землі на сході України, та на превеликий жаль гинуть за неї.

Нам варто задуматись, чи від хорошого життя багато тисяч осіб вимушені були зробити подібні документи? В рік за різними даними з країни їде близько мільйон осіб шукаючи кращу долю, тисячі заробітчан шукають кращу роботу за кордоном, щоб прогодувати свою родину. До речі завдяки заробітчанам Україна отримує більше валюти, чим беремо в кредит від МВФ. Для усунення цієї проблеми Україна має створити сприятливі умови для життя : нові робочі місця, дати гідну заробітну плату, якісну медицину, освіту і головне – викоренити корупцію.

Що до проблеми подвійного громадянства, знаючи вже роками про її існування, владі потрібно було поставити крапку. Або дозволити, або категорично заборонити(не тільки державним службовцям), підтвердивши це відповідними законами. В США, Великобританії,деяких країнах ЄС допускається мати два громадянства, і ніяких проблем з цим не має", - зазначив Роланд Цебер.

Також до допису додано відео згадуваної у тексті програми:

Нагадаємо, Клімкін засудив публікацію списку угорців на сайті "Миротворець"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#угорці #миротворець #список #закарпаття #цебер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...