• Головна
  • Завод «Інтерфіл» розширює виробництво та оголошує про відкриття нових робочих місць (ФОТОРЕПОРТАЖ)
19:20, 17 жовтня 2018 р.

Завод «Інтерфіл» розширює виробництво та оголошує про відкриття нових робочих місць (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Вже понад 12 років на вулиці Кошового в Ужгороді працює завод «Інтерфіл», який спеціалізується на виготовленню косметичних виробів, засобів декоративної косметики та товарів побутового призначення.

Компанія входить у великий промисловий холдинг "Fareva", що є одним із найбільших світових лідерів в промислово-побутовій, косметичній та фармацевтичній індустріях.  Група компаній "Fareva" представлена в багатьох європейських, північно-американських та південно-американських країнах таких як Франція, Німеччина, Великобританія, Швейцарія, Україна,  Туреччина, Італія, Мексика, Бразилія та ін. В холдингу працює більше 10 000 працівників, а також понад 1000 замовників, серед яких відомі світові бренди, які співпрацюють з групою компаній "Fareva".

З моменту заснування компанії "Fareva" 20 років тому її мета залишилася незмінною - надання бездоганних послуг у сфері розробки, впровадження, виробництва та фасування нових продуктів із чітким дотриманням вимог замовника.

За роки свого існування "Fareva" змінилася: компанія виросла, створила нові технології, збагатилася досвідом, розширила сфери діяльності.

Серед основних досягнень та незмінних стандартів холдингу - інноваційний підхід у створенні продукту, чітке дотримання норм і вимог у процесах виробництва та розфасовки.

ТОВ «Інтерфіл» - єдине дочірнє підприємство групи компаній "Fareva", представлене в Україні, а саме -  в місті Ужгород, яке зайняло унікальну нішу у виробничій сфері завдяки виробництву косметичних виробів та засобів декоративної косметики.

Завдяки підтримці промислового холдингу «Fareva» в компанії працює вже понад 200 працівників. Наразі в планах розширення виробництва та залучення додаткового персоналу. Підприємство співпрацює з відомими світовими брендами, оснащене найпрогресивнішою технікою, а працюють на заводі висококваліфіковані робітники. Процес виробництва абсолютно безпечний для здоров’я і, практично, повністю автоматизований, що є великою перевагою. Робота операторів косметичної лінії не є фізично важкою і не потребує спеціальних знань, умінь чи навичок. Нові працівники проходять навчання, яке в повній мірі оплачується компанією. На підприємстві дотримуються міжнародних стандартів виробництва, усі без винятку працівники, безпосередньо задіяні на виробництві, використовують відповідний спецодяг та взуття.

Компанія дбає про своїх підлеглих,  пропонує зручний графік роботи, транспортування та харчування. На заводі діє мотиваційна програма, згідно якої можна отримати додатковий бонус за краще нововведення на підприємстві. Середній вік працюючих 30-40 років, і це говорить про те, що люди шукають спокійне місце для довготривалої роботи. Підтвердженням цього є робітники, які працюють тут фактично з перших днів запуску «Інтерфіл».

Керівництво «Інтерфіл» люб’язно надало Сайту міста Ужгород можливість познайомити вас із життям, яке вирує всередині високих бетонних стін, та із своєю командою, яка робить свій внесок для виконання поставлених завдань та досягнення цілей компанії.

Керівник підприємства, громадянин Франції Давід Міллошо, який взяв на себе зобов’язаність керувати і підтримувати функціонування «Інтерфіл», разом з головним інженером Іваном Марушкою та менеджером з персоналу Ярославою Приймак провели екскурсію кореспонденту 0312 та розказали про плани компанії на майбутнє.

Пан Міллошо відмітив, що на виробництві працюють люди з вадами слуху. За його словами, практика запрошення до співпраці людей із особливими потребами є доволі поширеною у Франції.

Ми мали змогу поспілкуватися з деякими працівниками і спитати, чому вони обрали роботу саме в «Інтерфіл»:

Оксана, машиніст розфасувально-пакувальних машин

«Я працюю тут 10 років. На лінії проводжу 8 годин і маю обідню перерву тривалістю півгодини. У плані виконання роботодавцем умов праці – все на найвищому рівні».

Завод «Інтерфіл» розширює виробництво та оголошує про відкриття нових робочих місць (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1

Іванна, контролер якості

«У липні буде 8 років, як я тут працюю. В мої обов’язки входить контроль усіх компонентів та продукції на всіх етапах виробництва. Мене влаштовує 8-годинний робочий графік, який пропонує компанія. Немає необхідності працювати постійно по  12 годин. Всі державні свята є вихідними днями».

Завод «Інтерфіл» розширює виробництво та оголошує про відкриття нових робочих місць (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2

Василь Михайлович, начальник цеху

«5 березня буде 30 років, як тут працюю. Я працював ще тоді, коли тут були інші заводи. «Інтерфіл» з’явився дещо пізніше. Слідкую за порядком у цеху, а також за тим, щоб продукція випускалася вчасно і якісно. Я, як у школі, класний керівник (посміхається – авт.)! На цю роботу не можна нарікати, всі умови вчасно виконуються. Це небо і земля у порівнянні із тим, що було раніше!»

Завод «Інтерфіл» розширює виробництво та оголошує про відкриття нових робочих місць (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3

Іван Марушка, головний інженер

«Я працюю тут упродовж 4-х років. У мої обов’язки входить підтримка виробництва та обслуговування всього обладнання підприємства. Робота мене все влаштовує, компанія стрімко розвивається, є нові проекти, в планах – виробництво нових продуктів. Робота цікава. Усі продукти, які ми виготовляємо, люди використовують вдома, тому говорити про якусь шкоду для здоров’я наших працівників я не можу. Наразі у нас є потреба у нових працівниках, оскільки плануємо розширення виробництва та реалізацію нових проектів».

Завод «Інтерфіл» розширює виробництво та оголошує про відкриття нових робочих місць (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4

Сьогодні «Інтерфіл» - це підприємство з великими амбіціями, абсолютно безпечними умовами праці, новітніми технологіями у виробництві декоративної косметики, в планах якого відкриття нових робочих місць в регіоні та реалізація нових проектів. Якщо ви шукаєте роботу, де роботодавець цінує ваші зусилля та час, якщо ви хочете відчувати себе важливою ланкою у компанії, що динамічно розвивається, то робота в «Інтерфіл» підійде вам якнайкраще.

Згодом, детальніше читайте, що керівник підприємства Давід Міллошо в інтерв’ю журналісту 0312.ua розповів про перспективи компанії, співпрацю зі світовими брендами та свою любов до Ужгорода.

З питань працевлаштування звертатись:

ТОВ "Інтерфіл", вул. Кошового, 6, контактний телефон: (050) 373 20 63 і (0312) 66 95 28 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інтерфіл #робота #працевлаштування
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...