ДФС: головний митник, який фігурує в повідомленнях ЗМІ, вже більше 8 місяців звільнений із Закарпатської митниці

Громадянин України, який фігурує в повідомленнях ЗМІ, як власник угорського громадянства, працював головним державним інспектором відділу митного оформлення № 5 «Косино» митного посту «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС до 8 лютого 2018 року.

Варто зазначити, що 5 лютого 2018 року Закарпатською митницею ДФС отримано інформацію про отримання угорського громадянства цим громадянином України та отримання ним закордонного паспорта громадянина Угорщини.

З урахуванням вказаної інформації, відповідно до вимог законодавства з питань проходження державної служби, у триденний термін – 8 лютого 2018 року керівником митниці видано наказ про припинення державної служби вказаному працівнику. Відповідно до п.1. ч.1 ст.84 ЗУ «Про державну службу» підставами для припинення державної служби у зв’язку із втратою права на державну службу або його обмеження є набуття громадянства іншої країни. 

Громадянин оскаржував наказ керівника Закарпатської митниці ДФС у судах різних інстанцій. Відтак апеляційний суд прийняв остаточне рішення 17 вересня 2018 року, в якому підтримав позицію Закарпатської митниці і визнав звільнення громадянина з державної служби законним.Таким чином громадянин в трудових відносинах із Закарпатською митницею ДФС не перебуває, і з 9 лютого 2018 року функцій по здійсненню митного контролю та митного оформлення не виконує.

ДФС у Закарпатськiй областi

Нагадаємо, 13 жовтня у ЗМІ з'явилась інформація, що головний митник КПП "Лужанка" потрапив до бази "Миротворця" за угорський паспорт

ДФС митник КПП ЛУжанка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
50 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі