600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО)

Сьогодні в Ужгородському національному університеті - День відкритих дверей. Урочиста зустріч із майже шістьма сотнями майбутніх випускників освітніх закладів міста відбулася в ректораті вишу. На захід завітали керівники шкіл, проректори, декани та викладачі факультетів.

600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-1

Розпочали зустріч із вітального слова ректора УжНУ Володимира Смоланки, який зазначив: «Торік ми вперше провели зустріч із учнями ужгородських шкіл і вирішили зробити це традицією. Тому радий вітати, я сподів аюся, наших майбутніх студентів, а також присутніх тут партнерів з Ужгородської міської ради, з якими в нас хороша співпраця. Навчання в УжНУ дає змогу не тільки здобувати нові знання, а й подорожувати, знайомитися з цікавими людьми, отримувати нових друзів».

Володимир Іванович додав, що УжНУ має близько сотні іноземних партнерів-вишів: від країн-сусідок до США.

Ректор також привітав тих учнів ужгородських шкіл, які цьогоріч стали переможцями обласних олімпіад, показали високий рівень у Малій академії наук України.

До школярів звернувся й Ужгородський міський голова Богдан Андріїв: «У вас, майбутніх випускників, зараз дуже відповідальний час: маєте прийняти важливе рішення, яке може стати запорукою вашого успіху у майбутньому.

Ми зараз знаходимося в найбільшому, найпотужнішому науковому закладі Закарпатської області, в УжНУ можна здобути різні спеціальності, а завдяки співпраці вишу з іноземними партнерами матимете ще більші можливості для реалізації свої задумів. Сподіваюся, у вересні наступного року будемо вас вітати тут уже як студентів».

600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-2 600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-3 600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-4 600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-5

Далі школярі поїхали на факультети, які їх цікавлять. Майбутні абітурієнти змогли поспілкуватися з керівництвом університету, викладачами, керівниками органів студентського самоврядування, представниками компаній-роботодавців, студентами. А також отримали інформацію про умови вступу до вишу у 2019 році, консультації щодо новацій вступної кампанії, більше дізнатися про міжнародні освітні проекти і програми та студентське дозвілля.

600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-6 600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-7 600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-8 600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-9 600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-10 600 майбутніх випускників шкіл завітали на День відкритих дверей до УжНУ (ФОТО), фото-11
УжНУ день відкритих дверей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
116 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі