• Головна
  • Закарпатська облрада просить Кабмін прискорити фінансування будівництва об’їзної автодороги до КПП «Лужанка»
10:31, 8 жовтня 2018 р.

Закарпатська облрада просить Кабмін прискорити фінансування будівництва об’їзної автодороги до КПП «Лужанка»

У ході другого пленарного засідання 12 сесії облради, її депутати ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо невідкладного фінансування будівництва об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до міжнародного пункту пропуску «Лужанка», розташованого на кордоні з Євросоюзом», направивши його до Кабінету Міністрів України.

У документі зазначається, що депутатський корпус Закарпатської обласної ради неодноразово порушував перед центральними органами виконавчої влади питання щодо невідкладного фінансування будівництва об’їзної автомобільної дороги навколо міста Берегово та с. Астей до міжнародного пункту пропуску «Лужанка», розташованого на кордоні з Євросоюзом.

Об’їзна автомобільна дорога дасть можливість збільшити транзитний потік вантажів, сприятиме подальшому розвитку економіки краю та забезпечить оптимальне транспортне сполучення між країнами Європи та Україною. Реалізація проекту будівництва об’їзду м. Берегово та с. Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка» є одним із пріоритетних питань у рамках розбудови дорожнього потенціалу західного регіону України та зміцнення добросусідських відносин між Україною та Угорщиною.

«Відповідно до Рамкового договору між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, ратифікованого Законом України № 1978 – VIII від 23.03.2017 (дата набрання чинності для України 02.06.2017), Уряд України приймає кредитну лінію на умовах пов’язаної допомоги і, діючи відповідно до своєї правової системи і міжнародних зобов’язань, підтримує реалізацію цієї рамкової програми кредитування на умовах пов’язаної допомоги, - далі йдеться в документі. - Загальний обсяг кредитної лінії на умовах пов’язаної допомоги за рахунок якої фінансуються проекти у рамках цього Договору, не перевищує 50 мільйонів євро».

То ж, враховуючи вищезазначене, депутати Закарпатської облради просять прискорити розв’язання на урядовому рівні питання фінансування будівництва об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка» та початку робіт.

«За» дане Звернення проголосувало 46 обласних обранців.

Прес-служба облради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#об’їзна #автомобільна #дорога #Берегово #Астей #Лужанка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...