Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В Ужгороді проходить масштабна спортивна подія - Кубок України з Таеквон-До серед дорослих і Ukraine open cup серед дітей, юнаків і юніорів.

Про це повідомляє ужгородська міська рада.

850 учасників із понад трьох десятків клубів із 15 областей України, тренери, судді, рідні спортсменів приїхали до обласного центру Закарпаття.

В урочистому відкритті змагань у спорткомплексі "Юність" взяли участь президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, депутат Закарпатсь кої обласної ради Андрій Андріїв, голова Закарпатського обласного осередку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Владислав Королович.

Прапор України підняли чемпіони Європи 2018 року Віталій Соловей з Івано-Франківська та Єгор Євсєєв з Києва, після державного Гімну змагання офіційно відкрили.

Турніри відбуватимуться протягом двох днів, 6-7 жовтня. Організатори - Міністерство молоді і спорту України та Всеукраїнський Союз Таеквон-До, змагання особисто-командні.

Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-12 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-13 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-14 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-15 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-16 Як в Ужгороді проходить Кубок України з Таеквон-До (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-17
Кубо України з Таеквон-До Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
40 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі