• Головна
  • Закарпатські депутати просять в Кабміну 15 мільйонів на будівництво туберкульозної лікарні
10:20, 1 жовтня 2018 р.

Закарпатські депутати просять в Кабміну 15 мільйонів на будівництво туберкульозної лікарні

Відповідне звернення щодо спів фінансування будівництва туберкульозної лікарні у с. Нижня Апша прийнято депутатським корпусом на другому пленарному засіданні 12-ї сесії Закарпатської обласної ради V ІІ скликання.

Про це повідомляє Прес-служба Закарпатської облради.

У документі сказано: «У рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014 -2020» запланована реалізація в еликомасштабного інфраструктурного проекту: « Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу».

Між Міністерством розвитку та фінансів Республіки Польща, який виступає Органом управління програми, та департаментом охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації – головним бенефіціаром, 15 вересня 2018 року підписана грантова угода № PLBU.03.01.00-UA- 0010 / 17-00 на реалізацію зазначеного проекту.

Закарпатські депутати просять в Кабміну 15 мільйонів на будівництво туберкульозної лікарні, фото-1

Основна мета проекту – зниження захворюваності туберкульозом на прикордонних територіях України та Польщі. Реалізація проекту розпочинається із 1 січня 2019 року та розрахована на 3 роки.

Загальний бюджет проекту складає 6,4 млн. євро (у тому числі співфінансування 10% або 640,0 тис. євро на весь проект). Відповідно до бюджету проекту частка українських партнерів складає 5,4 млн. євро, а польських – 1,0 млн. євро.

Співфінансування до грантових коштів складає на три роки 15693,4 тис. гривень.

Читайте також: Будівля старого аптечного складу в Ужгороді продовжує нести небезпеку для дітей (ВІДЕО)

Враховуючи важливість питання та з метою забезпечення виконання умов Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014 -2020» щодо співфінансування проекту просимо передбачити у Державному бюджеті України кошти у сумі 15693,4 тис. грн, у тому числі на 2019 рік – 12129,1 тис. гривень», - зазначено у звернені депутатів облради, адресоване Кабміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #Тячів #Кабмін #туберкульоз #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...