• Головна
  • На Закарпатті п'яний водій не розминувся із парканом (ФОТО)
14:06, 28 вересня 2018 р.

На Закарпатті п'яний водій не розминувся із парканом (ФОТО)

За минулу добу працівники поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в Хустському, Тячівському, Виноградівському, Ужгородському районах.

Учора ввечері, близько 21-ї години, в Хустський відділ поліції надійшло повідомлення про ДТП в селі Липча Хустського району. Прибувши на місце події, працівники групи реагування патрульної поліції з’ясували, що машина пошкодила огорожу приватного будинку, а водій з місця пригоди втік. Невдовзі його розшукали.

На Закарпатті п'яний водій не розминувся із парканом (ФОТО), фото-1

Як встановили за допомогою свідків поліцейські, ДТП скоїв п’яний 20-річний житель села Осава Хустського району, керуючи автомобілем марки «Skоdа Rapіd» іноземної реєстрації. Після наїзду на огорожу порушник втік з місця пригоди, а далі повідомив у поліцію про те, що машину від нього викрали невідомі особи. Зробив він це з метою уникнути відповідальності за скоєне. Проте правоохоронці швидко встановили, як усе було насправді.

Нетверезого чоловіка доставили на медосвідування в лікарню, де виявили в нього 1,3 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння і за ст.183 КУпАП (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб). Водійське посвідчення від чоловіка вилучили.

У селі Тисобикень Виноградівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі незареєстрований мотоцикл марки «Pіаggiо», яким керував без захисного шолома місцевий житель. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника у присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння та відсторонили його від керування.

На автодорозі Київ-Чоп неподалік міста Чоп працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського району зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2106», який рухався вночі без світла фар. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Чоловік також не мав водійського посвідчення. Драгер виявив у нього 1,03 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

Читайте також: ДТП біля Ужгорода: Мікроавтобус збив пішохода на переході (ФОТО)

У селі Вільхівці Тячівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили пізно ввечері автомобіль марки «ВАЗ-2107», на якому не працювали задні габарити. За кермом перебував житель села Широкий Луг Тячівського району, який був у стані алкогольного сп’яніння. Під час проходження медосвідування в районній лікарні у нього виявили 1,6 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #ДТП #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Спроба викрадення жінки серед білого дня в Ужгороді потрапила на камери відеоспостереження
На Закарпатті заступник командира військової частини “торгував службою” — за гроші гарантія служби в тилу
Земля в рекреації для “чеського брата”: родина судді Ужгородського міськрайонного суду намагалась безкоштовно отримати ділянку на 49 років, — Глагола
БЕБ викрило службових осіб Ужгородської міськради у розтраті 5 млн грн під час будівництва автобази
Оголошення
live comments feed...