• Головна
  • "...стоять раком по 12-14 годин за 700-1000 € і пашуть..." - екс-очільник міліції Закарпаття про заробітчан (ФОТОФАКТ)
11:50, 26 вересня 2018 р.

"...стоять раком по 12-14 годин за 700-1000 € і пашуть..." - екс-очільник міліції Закарпаття про заробітчан (ФОТОФАКТ)

Екс-глава закарпатської міліції Віктор Русин жорстко висловився щодо заробітчан, які "пашуть" за кордоном та "навчають жити" тих, хто залишився на рідній землі.

"...стоять раком по 12-14 годин за 700-1000 € і пашуть..." - екс-очільник міліції Закарпаття про заробітчан (ФОТОФАКТ), фото-1

Сьогодні цю публікацію Віктор Русин зробив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Далі мовою оригіналу:

Добрий ранок.

В ФБ читаєш різні думки про сьогодення України, але само більше бачу люблять державу ті, хто її вже давно залишив і знаходиться далеко за її межами.

Вони всіх вчать як треба жити,що робити, вони розбираються хто тут патріот, а хто сепаратист, вони все і про всьо знають.

Хочу сказати про них, вони із вищою українською освітою обслуговують старих не своїх батьків, стоять раком по 12-14 годин в одній позі за 700-1000€ і пашуть, в більшості із них розпалися сім’ї, батьки і діти залишились дома на самоті, ще в хужому становищі, як до їхнього від’їзду.

Якщо ви такі правильні і патріотичні, повертаєтесь до дому, любіть тут свою державу, ідіть працюйте,роботи всім хватить, та ні, ви того не зробите, бо ви свою державу любите лиш язиком молоти, а так ви батраки по обслуговуванню.

Прошу не сприймати це до себе тих, хто вийшов заміж, або женився та тих хто виїхав на злучення родини.

Це моя особиста думка. Маю честь!

"...стоять раком по 12-14 годин за 700-1000 € і пашуть..." - екс-очільник міліції Закарпаття про заробітчан (ФОТОФАКТ), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #Русин #заробітчани
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...