20:34, 17 вересня 2018 р.
Співпраця «Київстар» та поліції Закарпаття: як в області працюватиме соціальний проект "Пошук дітей" (ІНФОГРАФІКА)
В поліції Закарпаття презентували спільний з Київстар соціальний проект «Пошук дітей». З 14 вересня кожен житель області може допомогти батькам швидко повернути неповнолітнього у родину. Журналістам розповіли про особливості нового інструменту пошуку під час прес-конференції.
17 вересня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області розповіли про новий сервіс, який працює на базі СМС-повідомлень для оперативного сповіщення громадян у разі зникнення дітей. Про ситуацію з розшуком неповнолітніх в області розповів заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Ярослав Лебович.
«В багатьох громадян склалося помилкове уявлення про те, що про зникнення людини можна повідомляти лише через дві доби з моменту, як з особою обірвався зв’язок, але це не так. Чим швидше поліцію проінформують про подію, тим оперативніше вона приступить до пошуків і тим швидше поверне зниклого додому. Особливо це стосується неповнолітніх. Якщо у 2015 році про зникнення дітей повідомляли 44 рази і 34 дитини правоохоронці розшукали менш як за добу, то вже в 2016 році таких заяв була 91 і 69 діток розшукано одразу. В 2017 році заяв про зникнення дітей стало 204 і 178 неповнолітніх знайшли одразу. Цього року за 8 місяців 185 таких заяв і 102 знайдені одразу», – наголосив Ярослав Лебович.
Крім цього, керівник наголосив: збільшення кількості реєстрацій не говорить про те, що на Закарпатті частіше пропадають неповнолітні, а лиш про те, що довіра до поліції зросла, і як тільки батьки розуміють, що втратили з поля зору дітей, не гають часу, а одразу інформують правоохоронців.
Т.в.о. начальника ювенальної превенції поліції Закарпаття Дмитро Дан розповів, що для швидкого пошуку дитини батькам потрібно написати заяву про зникнення, надати фото, розповісти, в чому був одягнений неповнолітній, коли його бачили востаннє. Крім цього, дуже важливою для поліції є така інформація, як коло інтересів дитини, особливості її оточення.
PR-менеджер компанії Київстар у Західному регіоні Олександра Гнатик розповіла про саму структуру соцпроекту «Пошук дітей».
«Київстар отримує запит від поліції на СМС-розсилку, після чого формує групу потенційних свідків, якій надходить повідомлення. Перейшовши за посиланням, закарпатці зможуть ознайомитися з інформацією про те, хто розшукується та за яких обставин, і надати інформацію на лінію «102»», – наголосила Олександра Гнатик.
Крім цього, всі охочі можуть підписатися на цю сторінку у мережі Фейсбук та постійно бачити оновлення про розшук неповнолітніх в області. Такий інструмент уже активно діє в 15 областях України. Загалом підключено до розсилки 16 млн. абонентів, і лише 0,11% відключилися від неї.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:14
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:53, 2 вересня
20
11:58, 10 вересня
13:53, 2 вересня
150
20:42, 5 вересня
84
11:39, 2 вересня
live comments feed...