• Головна
  • Дерев’янко в Ужгороді запропонував скасувати мита та акцизи на авто з єврономерами (ФОТО, ВІДЕО)
Політичні новини
17:00, 17 вересня 2018 р.

Дерев’янко в Ужгороді запропонував скасувати мита та акцизи на авто з єврономерами (ФОТО, ВІДЕО)

Політичні новини

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти народний депутат Юрій Дерев’янко зустрівся з мешканцями Ужгорода та представив їм свій план побудови неоекономіки та цифрової держави в Україні.

Про це повідомила прес-служба політика.

Дерев’янко в Ужгороді запропонував скасувати мита та акцизи на авто з єврономерами (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Президентська програма Дерев’янкапередбачає кардинальну побудову нової системичерез впровадження неоекономіки, цифрової держави, прямої демократії, а також містить план припинення війни.

Під час зустрічі мешканці Ужгорода підняли проблему, яка особливо турбує закарпатців – вирішення питання розмитнення автомобілів на єврономерах та законопроект, який вже проголосований в першому читанні у Верховній Раді.

«Сьогодні закон щодо розмитнення автомобілів, який готується до другого читання – це чистий «розводняк» Южаніної та інших. Цей закон взагалі не зачіпає ніяких змін системно, адже трошки зменшує акциз і мито, натомість збільшуючи покарання власників авто на єврономерах», - зазначив Юрій Дерев'янко.

Дерев’янко в Ужгороді запропонував скасувати мита та акцизи на авто з єврономерами (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Він розповів, що нова податкова система, яка діятиме за неоекономіки, передбачає нульове оподаткування ввезення автомобілів на іноземній реєстрації в Україну, якщо вони були куплені за готівку та 10% — при оплаті з банківського рахунку.

При цьому політик пропонує скасувати усі існуючі види податків, натомість запровадивши 4 основні види податків (податок на витрати 4%; податок на виведення коштів з банківської системи 10%; рента; акциз (з палива, алкоголю та тютюнових виробів).

«Я - за те, щоб поставити все з голови на ноги. Конкуренція максимальна абсолютно по всім можливостям. Долучення до мереж, доступ до надр, звичайна нормальна європейська конкуренція. В пакеті це дає такий ефект – нормальний інвестиційний клімат, тому що розуміють що власність захищена, податкова система зрозуміла, інвестувати можна, заробляти можна», - заявив Дерев’янко.

Він додав, що це засадничі правила для розвитку країни взагалі, незалежно від того, яке буде прізвище наступного президента.

За словами Дерев’янка, багато людей не ходять сьогодні на вибори, перейшовши у так звану «внутрішню еміграцію».

«У внутрішній еміграції знаходяться айтішники, програмісти, бізнесмени, лікарі, творчі активні люди. Вони не хочуть ходити на вибори, тому що не вірять в ці вибори. Я за те, щоб цю систему міняти. Хто її може поміняти? Тільки люди думаючі, які мають трошки більше в кишені, ніж ті, хто за межею бідності знаходяться і які розуміють, що вони мають відповідальність за своїх дітей, як мінімум», - підкреслив Дерев’янко.

Дерев’янко в Ужгороді запропонував скасувати мита та акцизи на авто з єврономерами (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Юрій Дерев’янко запропонував поступово перейти до прямої демократії, коли розпоряджатися своїм голосом українці зможуть не раз на 5 років, а тоді, коли це буде необхідно. Зокрема, через електронний кабінет на власному телефоні відправити уряд у відставку, оцінити роботу депутата або чиновника, відкликати депутата.

Дерев’янко в Ужгороді запропонував скасувати мита та акцизи на авто з єврономерами (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Важливою частиною програми Дерев’янка є план відновлення миру в Україні та повернення територій.

За його словами, новообраний президент має діяти в трьох напрямках: сильна економіка, підвищення боєздатності армії, абсолютно чітка робота по формуванню дипломатичної коаліції серед країн, які нас підтримують (країн Будапештського меморандуму (крім агресора РФ) та країн, що ввели санкції проти Росії).

На думку політика,не менше5% ВВП необхідно направляти на армію, яка має будуватись за стандартами НАТО. А також формувати резервну армію, як в Швейцарії та Ізраїлі. Також, за словами Дерев’янка, необхідно надати українцям право на захист за допомогою вогнепальної зброї, однак з жорсткими обмеженнями.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...