В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

6 вересня у великому залі Ужгородської міської ради відбулася зустріч-вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, який відзначатимемо днями, 8 вересня.

Заступник міського голови Олександр Білак від імені Ужгородського міського голови Богдана Андріїва та міськради привітав спортсменів, тренерів, викладачів шкіл і вищих навчальних закладів із прийдешнім святом:

«Нам дуже приємно, що за останні роки спорт в Ужгороді розвивається активніше. Ми повинні докладати максимум зусиль для того, щоб наші спортсмени не тільки розвивали свої здібності й можливості, а й забезпечували престиж Ужгороду на міжнародній арені».

Сьогоднішній захід відвідав і гість із Дармштадту, президент Міжнародних дитячих ігор Торстен Раш. Олександр Павлович подякував йому за візит і подарував футболку з гербом Ужгорода. Гість поділився добрими враженнями від перебування в місті й долучився до вітання присутніх спортсменів і тренерів.

Відповідно до розпорядження міського голови Богдана Андріїва грамотою міської ради нагородили: тренера з фехтування ЗОШВСМ Анатолія Герея, тренера з тенісу ЗОДЮСШ Руслану Дичку, старшого тренера з дзюдо ДЮСШ №1 м. Ужгорода Віктора Камінського, директора ДЮСШ №1 м. Ужгорода Анатолія Коломойця, тренера з плавання СК «Олімпік» Даніеллу Муратову.

Також грамотою міської ради нагородили учасників та призерів 52-х Міжнародних дитячих ігор. Зокрема, учасників змагань із дзюдо Аліну Баран, Станіслава Грицюка, Андрія Мілюченка; учасників змагань із фехтування Андрія Кузьму, Валерія Буксара та Велеслава Поповича; учасників змагань із тенісу Артема Джурджуй Тетяну Дичку; учасників змагань із плавання Еріку Дюгованець, Софію Коваль, Богдана Мушку, Ольгу Сойму, Василя Тирпака; бронзових призерок із фехтування в командному заліку Анастасію Голич та Олену-Ханну Синицю; срібну призерку в особистому заліку з фехтування та бронзову призерку в командному заліку з фехтування Олександру Лазаренко; бронзових призерів із дзюдо Міцоду Романа-Андрія та Юрія Поляка.

Крім того, відзначили працівників ДВНЗ «Ужгородський національний університет»: доцентів кафедри фізичного виховання Наталію Семаль та Вікторію Тулайдан, а також старшого викладача кафедри фізичного виховання Івана Шанту. Отримали грамоти й учитель фізичної культури Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Наталія Андрушек, учитель фізичної культури Ужгородської класичної гімназії, голова методобʼєднання вчителів фізичної культури м. Ужгорода Людмила Білик, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Володимир Кожайкін, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. №19 Нікіта Мельник.

Вітали і чемпіона світу з шидокан-карате 2018 року Миколу Братасюка, тренера «KOROLOVYCH TAEKWON-DO TEAM» Владислава Короловича, віце-президента Федерації шахів міста Ужгород, майстер FIDE Василя Прокопишина, голову Федерації шашок міста Ужгород Михайла Рішка, тренера з пауерліфтингу Андрія Федорішка.

Наостанок Олександр Білак побажав усім присутнім розуміти філософію спорту, своїм прикладом доводити вагому роль здорового способу життя, а також нагадав, що наприкінці року за результатами цьогорічних досягнень спортсмени отримають і грошові нагороди.

В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-12 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-13 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-14 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-15 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-16 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-17 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-18 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-19 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-20 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-21 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-22 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-23 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-24 В Ужгороді з нагоди свята відзначили юних спортсменів та досвідчених тренерів і викладачів (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-25
День фізичної,культури спорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
145 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі