
15:35, 31 серпня 2018 р.
1 вересня в Ужгороді: лінійки будуть короткими, чиновникам і політикам слово не надаватимуть

Розширене засідання колегії управління освіти Ужгородської міської ради за участі керівників шкіл та дошкілля провели напередодні в обласному центрі Закарпаття.
Про це повідомляє ужгородська міська рада.
У роботі колегії взяв участь і мер Ужгорода Богдан Андріїв, який у своєму виступі звернув увагу керівників шкіл на форматі святкування Дня Знань.
Наголосив, що це – свято насамперед для дітей, тому урочисті лінійки мають бути короткими, щоб школярі не втомилися, і без промов політиків та чиновників.
Усього в Ужгороді з 1 вересня підуть до школи 1818 першокласників у 59 класів, що на два класи більше, ніж минулого року.
Як інформував 0312.ua, Більшість навчальних закладів Ужгорода проведуть святкову лінійку у суботу, 1 вересня (ГРАФІК).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
21:35, 3 липня
21:35, 3 липня
21:35, 3 липня
11:52, 25 червня
10:34, 3 липня
live comments feed...