• Головна
  • "Минай" долає "Прикарпаття" 3:1 і виходить в 1/16 Кубка України з футболу (ФОТО, ВІДЕО)
09:30, 23 серпня 2018 р.

Обидва тренери на кубкову зустріч вирішили виставити найсильніших гравців, не вдаючись до ротації.

Та вже на старті поєдинку наставник господарів змушений був змінити капітана команди Олега Допілку, через ушкодження. Боротися із фактурним Худобяком вийшов Владислав Образцов і практично нічим не поступався прикарпатському Халку, інформує lobda.at.ua.

З перших хвилин минайці заволоділи ініціативою і створили декілька хороших нагод. Після подачі з кутового Ощипко на ближній стійці підправляв головою, але зовсім трохи не влучив. За дві хвилини Гегедош завдавав удару з лівого краю, воротар забрав. Суперник ужгородців за першу половину тайму зумів лише двічі пробити із-за меж штрафної зусиллями Цюцюри та Худобяка, але не точно.

"Минай" долає "Прикарпаття" 3:1 і виходить в 1/16 Кубка України з футболу (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Після прострілу Стасюка справа Бочкур трохи не зрізав м’яч у власні ворота. На 20-ій хвилині Кобін віддав у штрафну на Гегедоша, який жонглюючи ефектно перекидує Новака – 1:0.

Одразу ж в наступній атаці Робі подвоює рахунок. Кополовець з глибини поля закидує на хід полянському форварду, який знову виходить тет-а-тет з воротарем прикарпатців і повторює трюк – 2:0.

Невдоволені фанати з Івано-Франківська навіть вибігли на поле, щоб підбадьорити своїх гравців. На 34-ій хвилині Кобін досить легковажно зіграв біля своїх воріт, Худобяк здійснив перехоплення, вийшов один в один та Сидоренко зіграв вище всяких похвал. На 41-ій хвилин Нурієв вирізав з правого флангу точно на голову Кобіна та удар Василя воротар у неймовірному стрибку потягнув. Кополовець другим темпом пробив з 18 метрів та Новак знову грає надійно.

Незадовго до завершення першого тайму Прикарпаття зуміло відіграти один м’яч. Після подачі з правого краю Худобяк скинув під удар Цюцюрі, який невідпорно пробив з 12 метрів – 2:1.

Та мінімальний розрив протримався не довго. Спочатку Нурієв після асисту від Пиняшка добряче приклався з лівої з 19 метрів, кіпер в черговий раз робить сейв. На 44-ій хвилині Кобін виконав подачу з кута поля, Ощипко продовжив подачу, а Гавриленко у боротьбі із захисником проштовхнув м’яч у сітку воріт – 3:1.

У доданий час до першого тайму Худобяк відгукнувся на навісну подачу справа, але пробив головою з 7 метрів повз ворота.

Друга половина гри була не менш цікавою, особливо зважаючи на відчутну перевагу господарів поля. На 57-ій хвилині Пиняшко прострілив справа, Гегедош пропустив далі на Кополовця, який розстрілював ворота з 6 метрів, але влучив у захисника на лінії. Через дві хвилини закарпатці влаштували довгу перепасовку спочатку на своїй, а потім і на чужій половині поля із виходом в атаку, на завершенні якої Гегедош прострілив на дальню стійку, але ніхто не пішов замикати.

На 68-ій хвилині після розіграшу кутового Беца навісив у чужу штрафну, де Образцов пробив з розвороту з 14 метрів - м’яч пройшов біля лівої дев’ятки. За три хвилини Кобін відправляє Гегедоша на одного воротаря та Новак зумів відбити ногою удар Роберта. На 73-ій хвилині довелось вступити в гру і Сидоренку, після удару Худобяка зі штрафного метрів з 25.

В останні десять хвилин лінія атаки Минаю продовжувала розривати захисні редути прикарпатців. Нурієв вивів Кобіна на ударну позицію та Василь з 8 метрів пробив не точно. Далі Лободадвічі віддавав на партнерів з правого краю, але Микуляку не дали пробити, а Кобін замість завершення атаки з 7 метрів віддав на Кополовця, який був у положенні поза грою.

Насамкінець гості скористались не точним пасом Гавриленка і на завершенні атаки Дитко пробивав з 15 метрів та голкіпер минайців парирує цей удар.

Минай знову порадував власних вболівальників перемогою, та ще й над першоліговим колективом, при цьому показавши яскраву гру в нападі. Ужгородці крокують далі в одну шістнадцяту Кубку України, де готові дати бій будь-якій команді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію