10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ)

Термальні води в світі відомі давно. Їх успішно використовують у будь-який час року: для лікування, насолоди і відпочинку. На території України термали тільки почали свій тріумфальний хід, а особливо в Закарпатській області.

Це пов'язано з тектонічною будовою Закарпаття. Тут в земній корі багато розломів різної глибини, і поверхневі води по розломах проникають в надра, нагріваються і насичуються мінералами, а потім під тиском витісняються на поверхню.

Оздоровчий комплект "Жайворонок" (Берегово)

Це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн. Вода йде прямо зі свердловини глибиною 1150м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці.

Термальна вода показана людям, сраждаючими захворюваннями:

 • Опорно-рухової системи (артрит, артроз, поліартрит, остеохондроз, наслідки пошкоджень кісток, м’язів і сухожиль);
 • Серцево-судинної системи (гіпотонія, гіпертонічна хвороба І-ІІ ступеня, атеросклероз, флебіти);
 • Нервової системи (радикуліт, ішіас, неврози, неврастенія, мігрень, безсоння).
10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-1 10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-2

Вартість:

 • дорослі - 200 грн. / 2 год, Цілий день - 400 грн.;
 • діти ростом від 120 до 150 см. - 100 грн. / 2 год, Цілий день - 170 грн.;
 • діти ростом до 120 см. і учасники АТО - безкоштовно;
 • пенсіонери - 150 грн. / 2 год;
 • оренда шафки входить у вартість.

Графік роботи: з 08:00-22:00 год., Без вихідних.

Комплекс «Термальні води Косино»

«Косино» – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини.

Термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування при наступних захворюваннях:

 • опорно – руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, післяопераційний стан, захворювання суглобових тканин;
 • захворювання серцево – судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст., постміокардичний кардіосклероз з порушенням кровообігу не вище I ст.;
 • периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит;
 • периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I-II ступеню, акроангіоневроз, варикоз;
 • біліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії.
10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-3 10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-4

Вартість:

 • дорослі - 400 грн. / 3 години., Цілий день - 850 грн. (Для груп від 15 осіб знижка 10%);
 • учасники АТО і інваліди 1 групи - 150 грн. / 3 години., Цілий день - 350 грн.;
 • діти ростом до 150 см. - безкоштовно;
 • оренда шафки - 50 грн. Тел. (0312) 44-04-04, (067) -907-55-00

Графік роботи: 09:00 - 20:00 год, без вихідних.

Термальні чани (с. Лумшори)

Невелике село Лумшори, розташоване у вузькій ущелині у найбільшій полонини українських Карпат Руни, стало дуже відомим завдяки тому, що тут знаходяться популярні серед туристів, так звані «чани». Це великі металеві посудини-котли, в які набирається мінеральна вода і поміщається від 2 до 10 чоловік в залежності від розміру чана.

Родзинкою чана є те, що оздоровча процедура відбувається під відкритим небом, незалежно від пори року. Чани знаходяться у гірської річки, і купання в них треба чергувати з зануренням в холодну проточну річкову воду (це рекомендують робити 5-7 разів за сеанс).

10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-5 10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-6 10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-7

Вартість: 600-800 грн. за одну годину (в залежності від розміру чана).

Комплекс "Теплі води" (с. Велятино)

Серед живописних вулканічних гір в околицях села Велятино розташований комплекс «Теплі води». На великій території розташовані два термальні басейни і кілька бочок з лікувальною водою і два басейни з прісною водою нормальної температури.

Місцева термальна вода бромно-хлоридно-натрієва з підвищеним вмістом йоду. Її мінералізація в 33 рази вище за мінералізацію морської води. Ця термальна вода славиться своїми лікувальними властивостями. Вона допомагає тим, у кого проблеми з кістками, хвороби нервової і ендокринної систем, органів дихання. Корисна вода також при артритах, остеохондрозі, остеомієліті, склеродермії, остеоартрозі.

10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-8 10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-9

Вартість:

 • дорослі - 200 грн. / 2 год, Цілий день - 400 грн.;
 • діти до 140 см - 100 грн. / 2 год, Цілий день - 200 грн.;
 • діти до 3-х років - безкоштовно; • пенсіонери від 60 років - 160 грн. / 2 год, Цілий день - 400 грн.;
 • учасники АТО - безкоштовно / 2 год, Цілий день - 300 грн.;
 • оренда шафки входить у вартість.

Графік роботи: з 09: 00-19: 00 год, без вихідних.

Навчально-спортивна база «Закарпаття» (м Берегово)

Басейн з термальною водою (30 - 45 ° C) був відкритий ще в далекому 1967 році. Лікувальну воду добувають зі свердловини глибиною 1100 метрів, а потрапляє вода в басейн з півторакілометровій гейзера. Термальна вода містить в собі йодні та бромні солі, а також мінерали хлоридно-натрієвого складу.

На території бази розташований великий басейн (51 м х 22,2 м) під відкритим небом, температура води якого навіть в зимові морози не падає нижче 32 ° С. Також тут є два маленьких басейну для дітей. За своїми фізико-хімічними властивостями існує тільки три аналоги даної термальної води, а саме в Новій Зеландії, Ісландії і на Курильських островах.

10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-10 10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-11

Вартість:

 • дорослі - 140 грн. / 1 година.,
 • діти до 13 років - 70 грн. / 1 година.

Графік роботи: 09:00-19:00 (взимку останній вхід в 18:00), без вихідних.

Санаторій «Теплиця» (м. Виноградів)

Санаторій розташований біля підніжжя карпатського ботанічного заказника «Чорна гора», на околиці міста Виноградів. Цей район вважається одним з найтепліших і найбільш екологічно чистих у Закарпатті. Лікувальна вода для басейну видобувається зі свердловини майже кілометрової глибини, з температурою +39 ° С і має широкий спектр показань при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної та периферичної нервової системи.

Відвідати термальний басейн можуть тільки ті, хто проходить оздоровлення в санаторії.

10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-12
10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-12

Вартість путівки (в яку входить купання в басейні) від 660 грн. з людини за день перебування.

Спортивно-оздоровчий комплекс ДЮСШ (м.Мукачево)

Мало хто знає, але в місті Мукачево також є термальний басейн, він відноситься до спортивно-оздоровчого комплексу ДЮСШ і розташований в парковій зоні Мукачево поруч з річкою Латорицею. Басейн тут тільки один і працює тільки влітку через те, що в інші пори року важко витримати оптимальну температуру води. Основа лікування - місцева хлоридна кальцієво-натрієва надзвичайно мінералізована вода.

Суттєвою перевагою даного басейну є символічна ціна за відвідування, в порівнянні з іншими термальними басейнами. Станом на липень 2018 року басейн не працює в зв'язку з ремонтом. Згідно з проектом реконструкції чаша басейну повинна бути розділена на дві частини - з термальною і прісною водою.

10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-13
10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-13

Вартість: для дорослих вхід коштував 15 грн, для дітей 10 грн.

Графік роботи: з 9:00 до 20:00.

Готельно-ресторанний комплекс «Золота гора» (с. Барвінок)

Комплекс «Золота Гора» розташований в селі Барвінок, в двох кілометрах від міста Ужгорода. Це дуже мальовниче місце, звідки відкривається чудова панорама Ужгорода та середньо-дунайської низовини.

Вас чекають п'ять сучасних термальних басейнів з температурою води 29 і 39 градусів, два в приміщенні і три на відкритому повітрі. За хімічним складом і температурі вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвим гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації. По складу тутешня вода схожа на термальні води кращих курортів Франції, Німеччини та Чехії. Купання в такій воді принесе користь людям з анемією, цукровим діабетом, подагрою і ін.

10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-14 10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-15

Вартість:

 • дорослі - 250 грн. / 2 год + Кожен наступний час - 100 грн .;
 • діти ростом 110-150 см. - 125 грн. / 2 год; повний день - 250 грн;

Графік роботи: 8:00-22:00 год., Без вихідних. 

Санаторний комплекс «Деренівська купіль» (с. Нижнє Солотвино)

У мальовничому передгір'ї Карпат, в урочищі Деренівка в 12 кілометрах від Ужгорода, серед прекрасних пейзажів народжується особлива цілюща вода, яка ще чотири століття тому прославила курорт і цю місцевість на всю Європу.

Відновити життєву енергію можна в басейні СПА комплексу «Срібні терми», купіль з мінеральною водою рекомендується для лікування і профілактики захворювань, що вимагають енергійного тепла.

10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-16
10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-16

Вартість:

 • дорослі - 440-580 грн. в день,
 • діти 120-150 см - 230-300 грн. в день,
 • діти до 120 см - безкоштовно.оренда шафки входить у вартість.

Графік роботи: З 11:00-20:00, Вт-Нд 9:00-20:00, без вихідних.

Санаторій «Термал Стар» (с. Нижнє Солотвино)

Санаторій «Термал Стар» розташований в 12 кілометрах від міста Ужгород, в мальовничій місцевості Карпат, на березі озера. Оточений лісами, оповитий кристально чистим повітрям санаторій дарує незвичайні можливості для чудового відпочинку і лікування в Закарпатті. Санаторій займає площу 12 га.

На території працюють два відкритих термальних басейнів, вода в яких багата кремнієм. Саме такий склад води сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, покращує стан кісткової і хрящової тканин, шкірних покривів, знижує ризик розвитку атеросклерозу.

10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-17 10 термальних басейнів Закарпаття (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ), фото-18

Вартість: басейн 250 грн \ день, путівка - 1350 грн на добу (вартість басейну не входить в путівку)

Графік роботи: Пн-Пт 9: 00-17: 00, Сб-Нд - вихідні.

Читайте також: Аквапарк Ніредьгази (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ) та АКВАПАРК ДЕБРЕЦЕН (ЦІНИ ТА ГРАФІК РОБОТИ)

термальні басейни Закарпаття Косино Термалстар Золотагора Велятино термали
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
125479 переглядів у жовтні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Кримінал
Прокурором Ужгородської місцевої прокуратури погоджено підозру 53-річному жителю Оноківців, який зберігав з метою збуту особливо небезпечний наркотичний засіб у великих розмірах (ч. 2 ст. 307 КК України). Під час огляду території помешкання підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили понад 3 кг речовини рослинного походження, упакованої і розфасованої рівними частинами великих розмірів у 10 паперових згортках. Щодо частини вилученого експертизою вже вс...
Кримінал
У резонансній справі щодо зникнення 30-річного мешканця Виноградова Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно двох ймовірно причетних до цього закарпатців.Нагадаємо, про зникнення чоловіка заявили його рідні у травні 2020 року. У ході досудового розслідування з`ясовано, що в ніч на 10 травня, коли зник потерпілий, у нього виник конфлікт з 27-ми та 26-річними місцевими мешканцями.Встановлено, що того вечора вказані особи...
Суспільство
Смертельна автотроща трапилася 23 жовтня, о 19.35, на автодорозі Київ-Чоп, у селі Пасіки-Зубрицькі Львівської області. В поліції Львівщини розповідають, що 32-річний водій автомобіля «Пежо» не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та влетів в автомобіль «Рено Сценік», за кермом якого перебував 65-річний мешканець Львова. Від травм, отриманих внаслідок ДТП, на місці загинули троє осіб – 73-річна пасажирка автомобіля «Рено», а також водій «...
Суспільство
Біля Середнянського Замку перед встановленням арт-об’єкта в рамках проєкту «Збереження Середнянського замку та замку Сент Міклош» довелося демонтовувати самовільно встановлену дошку з зображенням 3-х поверхової будівлі. На Ужгородщині з`явився новий арт - об’єкт біля Середнянського замку. Однак деякі ЗМІ вирішили приплести до цього політику. Мова іде про візуальну арку, яку погодив департамент культури Закарпатської ОДА. Мова іде  про  встановлення та зобр...
Суспільство
Як повідомили в Закарпатскому гідрометеоцентрі, по Закарпатській області 25 жовтня буде хмарно, вночі місцями, вдень часом дощ. Вночі та вранці подекуди туман. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 5-10° тепла, вдень 10-15°, в горах місцями до 7° тепла. Автошляхи: Вночі місцями, вдень часом дощ. Вночі та вранці подекуди туман. Видимість добра, в дощі 2-3 км, в тумані 200-500 м. По м. Ужгород: Хмарно, вночі без істотних опадів, вдень до...
Суспільство
Станом на ранок суботи, в Україні зайнято близько 61% ліжок у медзакладах, де перебувають хворі на COVID-19 або хворі з підозрою на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу.  Степанов повідомив, що за минулу добу, 23 жовтня, було госпіталізовано 1058 людей. "Це дуже високий показник. Збільшується кількість людей, які госпіталізовані. На ранок із загальної кількості ліжок по країні зайнято близько 61%. Ми...
Пригоди
Внаслідок автомобільної аварії в місті Виноградів постраждала 16-річна пасажирка мопеду. За фактом автопригоди слідчі відкрили кримінальне провадження. Водія, який керував транспортним засобом у стані сп’яніння, поліцейські затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання . Учора, 23 жовтня, близько 23:45 години до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду по вулиці Копанській у місті Виноградові. За викликом прибула слідчо-опе...
Пригоди
Жахаюче відео, як дитина виїжджає на самокаті на дорогу перед автівкою в соцмережі Facebook опублікував Олександр Петрище. Як зазначає автор відео ввечері 23 жовтня, на вулиці Заньковецької, прямо перед його автівкою на самокаті на дорогу виїхала дівчинка. На відео видно, що дитина переїжджала дорогу в забороненому місці та без супроводу дорослих. На щастя, швидкість автівки була не значною і водію вдалось загальмувати та уникнути трагедії. Читайте також:...
Суспільство
В Україні в ніч на 25 жовтня буде скасовано дію літнього часу. Про це інформує  пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. “25 жовтня 2020 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується дія літнього часу з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад”, — йдеться в повідомленні. Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться цієї неділі, 25 жовтня. На них обиратимуть депутатів сільських, селищн...