• Головна
  • Альфа-Банк Україна відкрив в Ужгороді відділення нового формату
Новини компаній
14:09, 3 серпня 2018 р.

Альфа-Банк Україна відкрив в Ужгороді відділення нового формату

Новини компаній

У серпні для мешканців Ужгорода відкрило свої двері нове відділення Альфа-Банку Україна у центрі міста по вулиці Духновича, 2. Відділення отримало нову сервісну модель із цілодобовим доступом до зони самообслуговування, комфорт-зоною для укладання договорів та повним спектром банківських послуг. Клієнтів нового відділення зустрічають офіс-менеджери та сервіс-менеджери, адже індивідуальний підхід у вирішенні фінансових питань – один із пріоритетів банку.

Альфа-Банк Україна відкрив в Ужгороді відділення нового формату , фото-1

У новому відділенні можна отримати повноцінне банківське обслуговування: оформити кредитні картки, швидкий кредит готівкою, відкрити депозит, поточні рахунки тощо. Можна зняти готівку в банкоматах або зручно розміститися за робочими місцями для проведення операцій в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

Формат нової сервісної моделі для свого відділення Альфа-Банк Україна «підглянув» в Європі. Суть його – у доступності, прозорості та простоті. Цей принцип відчувається вже на порозі відділення. Гарне освітлення, легкі меблі, стільці на високих ніжках – перше враження, що тут націлені максимально швидко та ефективно вирішити питання клієнта. Ще нюанс – менеджери не прив’язані до робочого місця.

- Це відділення відрізняється від стандартних, звичних клієнту, банківських відділень. Ми прагнули впровадити формат доступності банківського співробітника. Тому наші сервіс-менеджери можуть виходити до клієнтів, без прив’язки до комп’ютера пропонувати всі послуги, у яких зацікавлений клієнт, - говорить Олег Лешко, регіональний керівник з продажу та дистрибуції Західної дирекції Альфа-Банку Україна.

Альфа-Банк Україна відкрив в Ужгороді відділення нового формату , фото-2

Для зручності клієнтів у новому відділенні з’явилося інформаційне табло електронної черги, завдяки якому клієнти можуть значно економити час, адже звертаються відразу до потрібного їм спеціаліста, який надасть обрану послугу.

Така новація вже діє у відділенні Альфа-Банку Україна по вул.Швабській, 36 і додає комфорту клієнтам, які там обслуговуються.

- Ми давно планували друге відділення Альфа-Банку в Ужгороді, адже клієнтська база центрального відділення на вул.Швабській, 36 є значною і відчувалась потреба ще в одній локації банку, - додає Наталія Каніжай, керівник групи відділень Закарпатської області. - У день відкриття до нас завітали клієнти банку, які оцінили відкритість та зручність нового формату. Сьогодні ми отримали масу позитивних відгуків, що стимулює нас і далі працювати на результат для добробуту ужгородців. Нове відділення очолить висококваліфікований працівник з багатолітнім досвідом Марина Бенца, яка згуртувала команду професіоналів-однодумців. Щиро віримо в успіх цієї команди і запрошуємо всіх до нового відділення нашого банку.

Альфа-Банк Україна відкрив в Ужгороді відділення нового формату , фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...