• Головна
  • Діючий аеропорт та швидкісні потяги до столиці: чого Ужгороду бракує на думку мера Львова Андрія Садового (ФОТО)
09:40, 3 серпня 2018 р.

Діючий аеропорт та швидкісні потяги до столиці: чого Ужгороду бракує на думку мера Львова Андрія Садового (ФОТО)

"Ми сподіваємося на продуктивну і більш тісну співпрацю з колегами зі Львова", – сказав сьогодні в.о. Ужгородського міського голови, заступник міського голови Ігор Фартушок, вітаючи міського голову міста Лева Андрія Садового та команду фахівців, які приїхали в обласний центр Закарпаття разом із ним у рамках проекту «UrbanTalks Львів & Ужгород».

Ігор Іванович відзначив, що керівництво Львова, а Андрій Садовий є міським головою уже більше 12 років, досягло серйозних результаті в і Львів є одним із кращих міст України.

Діючий аеропорт та швидкісні потяги до столиці: чого Ужгороду бракує на думку мера Львова Андрія Садового (ФОТО), фото-1

Андрій Садовий розповів, що у багатьох керівників на рівні держави впродовж десятиліть до розвитку міст була лише формальна цікавість, тому у Львові ініціювали дискусію про це серед посадовців, активістів, депутатів безпосередньо на місцях, що готові ділитися успіхами і навіть невдачами з досвіду роботи у Львові, порівнювати з іншими містами світу, налагоджувати діалог і шукати точки для партнерства. З такою метою завітали і в Ужгород.

Обласному центру Закарпаття Андрій Садовий зробив компліменти за торт "Ужгород" і каву, зазначивши, що львівська і ужгородська кави – як BMW і Mercedes, достойні одна одної. На його погляд, Ужгород має величезний потенціал, але важливо, аби в місті було летовище і з Києвом його зв'язували швидкісні потяги.

Діючий аеропорт та швидкісні потяги до столиці: чого Ужгороду бракує на думку мера Львова Андрія Садового (ФОТО), фото-2

Із досвіду Львова Садовий розповів про важливість бачити стратегію розвитку міста і реалізовувати її, про успішність залучення туристів, розвиток ІТ-сфери, залучення до розробки проектів, зокрема архітектурних, провідних фахівців Європи, співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку для розбудови міської інфраструктури тощо.

Про інтегрований розвиток міста, чому варто відмовлятися від формального планування, яке лежить в основі традиційних генппланів, наміри управляти дощовими стоками і обговорення запуску міської електрички, створення підцентрів міста, мультифункціональну забудову для розвантаження центру і комфорту жителів – говорив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Про забезпечення сприятливих умов для створення стартапів, успішні стратегії провів презентацію заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Також як привчити мешканців їздити велосипедами поділився міркуваннями голова Львівської асоціації велосипедистів Орест Олеськів, як стимулювати берегти архітектуру – начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець і про доходи від відпочинкового туризму та конференц-індустрії розповіла директор комунального підприємства "Львіське конференц-бюро" Ліна Остапчук.

Присутні на зустрічі сьогодні в ужгородському "Совиному гнізді" ставили запитання спікерам, дискутували про тенденції розвитку міст з огляду на швидкий розвиток технологій, динамічні зміни клімату, значення заміни традиційної промисловості надбаннями від інтелектуальної праці, сфери послуг тощо.

Читайте також: Володимир Омелян пообіцяв ужгородцям відновлення аеропорту до кінця року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Андрій #Садовий #візит #мер #Львова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...