• Головна
  • Мешканці сіл будуть платити за навчання своїх дітей у школах і ДНЗ Мукачева (ПРОЕКТ)
16:45, 24 липня 2018 р.

Мешканці сіл будуть платити за навчання своїх дітей у школах і ДНЗ Мукачева (ПРОЕКТ)

Дозвіл на оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами (іншими органами місцевого самоврядування) у сфері надання послуг» розробленого управлінням освіти, молоді та спорту виконкому надано на засіданні депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку.

Йдеться про послуги у сфері освіти, та фізичної культури і спорту, які міська рада надає жителям навколишніх сіл. Для цього міська рада пропонує сільським (селищним) радам укласти договір про міжбюджетний трансферт, інформує прес-служба мерії.

На утримання однієї дитини в садочку бюджет міста виділяє щомісяця 2112 гривень, для утримання школяра в 1-4 класів місто щомісяця виділяє 1108 гривень, для утримання школяра в 5-11 класах місто щомісяця виділяє 727 гривень. Надання послуг позашкільної освіти щомісяця бюджет міста на одного учня виділяє 225 гривень, для надання послуг в СОК ДЮСШ – 1455 гривень", - зазначають в мукачівській міськраді.

Проектом рішення пропонується забезпечити укладання договорів про міжбюджетний трансферт з органами місцевого самоврядування, виходячи з кількості одержувачів послуг.

Також проектом передбачається, що послуги у сфері освіти, та фізичної культури і спорту надаються закладами Мукачева безкоштовно для громадян, які проживають за межами міста Мукачева, тільки за наявності відповідної угоди про здійснення міжбюджетних трансфертів між Мукачівською міською радою та територіальною громадою чи органом місцевого самоврядування.

Громадяни, які отримують послуги в закладах Мукачева, але проживають за межами міста Мукачева, у разі відсутності угоди про здійснення міжбюджетних трансфертів між Мукачівською міською радою та територіальною громадою чи органом місцевого самоврядування, мають право самостійно їх оплачувати, виходячи з нормативу, який вказаний в додатку.

Мешканці сіл будуть платити за навчання своїх дітей у школах і ДНЗ Мукачева (ПРОЕКТ), фото-1

Проектом передбачається, що рішення не розповсюджується на дітей, які проживають за межами міста Мукачева та відвідують заклади дошкільної, загальної, середньої, позашкільної освіти та ДЮСШ міста за умови, що їхні батьки або один із них:

- учасник АТО;

- є особами, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, при наявності підтвердження;

- працює в комунальних установах, організаціях та підприємствах Мукачівської міської ради;

- діти – сироти та позбавлені батьківського піклування;

- приватний підприємець, власник приватного підприємства, господарського товариства, які сплачують податки до бюджету міста Мукачева;

- працює у правоохоронних органах, судах, підрозділах Державної

служби України з надзвичайних ситуацій, з’єднаннях, військових частинах і підрозділах Збройних Сил України;

- зареєстрований та проживає у м. Мукачево.

Послуги пропонується зробити безкоштовними і для мешканців сіл, де в ході громадських обговорень прийнято рішення щодо приєднання до Мукачева, і які в майбутньому стануть частиною Мукачівської об'єднаної територіальної громади.

Читайте також: Стимул до приєднання – земля: 230 га земель села Павшино – ласий шматок для мукачівської влади

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...