• Головна
  • 165 мільйонів євро з Європи: в Ужгород приїхав директор Центру європейських проектів у Варшаві (ФОТО)
21:30, 24 липня 2018 р.

165 мільйонів євро з Європи: в Ужгород приїхав директор Центру європейських проектів у Варшаві (ФОТО)

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, його заступники Олександр Білак та Василь Гомонай зустрілися з директором Центру європейських проектів у Варшаві Лєшиком Буллєром.

Про це повідомляє ужгородська міська рада.

Пан Буллєр та його колеги – проектний менеджер Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» Лоліта Гедьо і старший експерт представництва Програми у Львові Василь Хім'як сьогодні в Ужгороді беруть участь у семінарі з підготовки проектних пропозицій у рамках конкурсу Програми, який провели для представників Закарпатської області у «Совиному гнізді», також напрацьовують майбутні заходи.

У розмові з Богданом Андріївим Лєшик Буллєр наголосив, що для польської сторони дуже важлива допомога і підтримка, яку надає міська влада Ужгорода, адже мають на меті залучити якомога більше закарпатців до подання проектів за Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна».

165 мільйонів євро з Європи: в Ужгород приїхав директор Центру європейських проектів у Варшаві (ФОТО), фото-1

Результатом, за словами директора Центру європейських проектів у Варшаві, буде розширення спілкування та співпраці і громадян, і цілих територій, і громад. Надзвичайно зацікавлені також польські підприємці у розширенні свого бізнесу через партнерство з Україною.

Сьогодні на зустрічі обговорили також створення в Ужгороді Польського центру, який був би локацією для налагодження контактів, отримання інформації, діяльності Товариства польської культури Закарпаття тощо. Про такий Центр нещодавно йшлося також на зустрічі міського голови Богдана Андріїва з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольським.

165 мільйонів євро з Європи: в Ужгород приїхав директор Центру європейських проектів у Варшаві (ФОТО), фото-2

Нагадаємо, Програма транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» вже 15 років підтримує процеси розвитку на прикордонній території Польщі, Білорусі та України шляхом фінансування різноманітних проектів.

У першому періоді Програми, у 2004-2006 роках підтримали 167 проектів на загальну суму 46 мільйонів євро.

У 2007-2013 рр. фінансування суттєво зросло: реалізовано 117 проектів на 170 млн. євро.

165 мільйонів євро з Європи: в Ужгород приїхав директор Центру європейських проектів у Варшаві (ФОТО), фото-3

Зараз триває новий, третій, програмний період – 2014-2020, який передбачає фінансування у розмірі 165 мільйонів євро на проекти, спрямовані на захист та промоцію культурної та природної спадщини прикордонних територій, транспортну інфраструктуру регіонів, вдосконалення інфраструктури та роботи пунктів перетину кордону, а також розвиток служб охорони здоров’я і громадської безпеки.

Нагадаємо, "Совине гніздо" в Ужгороді відреставрували за майже 800 євро коштів з ЄС.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...