• Головна
  • "Закарпатгаз" відключає: закарпатці боргують за "блакитне" паливо майже мільярд гривень
18:30, 23 липня 2018 р.

"Закарпатгаз" відключає: закарпатці боргують за "блакитне" паливо майже мільярд гривень

Станом на початок липня поточного року закарпатці боргують за спожитий природний газ 939,3 млн грн. 

Серед найбільших боржників споживачі Ужгородського, Мукачівського та Виноградівського районів, де пальму першості тримають районні центри та села з великою кількістю споживачів.

Заборгованість споживачів тільки у цих районах області становить 530,4 млн. грн, а це понад 56 % від загальної суми заборгованості, інформує ТОВ «Закарпатгаз Збут».

«Після відключення від газової мережі левова частина боржників погашають заборгованість впродовж кількох днів. Але варто пам’ятати: споживачам, яким припинили постачання газу, необхідно буде не тільки повністю погасити борг за вже спожитий ними газ, а й сплатити чималі кошти за відновлення газопостачання. На жаль, припинення газопостачання - це єдиний, справді дієвий спосіб», - коментує директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець. – «Ми розуміємо, що люди вимушені дедалі більше відмовляти собі навіть в звичних для повсякденного життя речах, однак в даній ситуації в нас немає іншого виходу, як проводити відключення за борги».

Довідково: впродовж першого півріччя поточного року від газопостачання відключено понад 1 тис боржників компанії, ще 24,5 тис. - отримали попередження про припинення постачання газу через наявні борги.

Читайте також: закарпатцям не будуть оформлювати субсидії при наявній заборгованості.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...