• Головна
  • На Світовому Саміті у Тбілісі Андріїв розповів, якою відкритою є ужгородська мерія (ФОТО)
15:40, 19 липня 2018 р.

На Світовому Саміті у Тбілісі Андріїв розповів, якою відкритою є ужгородська мерія (ФОТО)

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв 17-19 липня брав участь у роботі 5-го Світового Саміту Партнерства Відкритого Врядування 2018, який проходив у столиці Грузії – Тбілісі.

Про це повідомляє ужгородська міська рада.

На форумі працювали представники понад 70 країн, серед них – керівники міністерств, парламентарі, члени Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, представники органів місцевої влади та громадянського суспільства, міжнародних організацій.

Обговорювалася роль органів місцевого самоврядування у розвитку відкритого врядування, виклики і перспективи, пов’язані з прозорістю, підзвітністю влади та залученням громадян до прийняття рішень щодо життя громади.

На Світовому Саміті у Тбілісі Андріїв розповів, якою відкритою є ужгородська мерія (ФОТО), фото-1

Андріїв на одній із сесій – «Прозорість та відкритість у місцевому врядуванні» – виступив із презентацією досвіду відкритості міської влади та залучення громадян до прийняття рішень, розширення електронних можливостей комунікації з громадою.

Зокрема, аналіз даних за 2016-17 роки та І півріччя цього року свідчить, що все більше громадян звертається до Ужгородської міської ради в електронній формі, дистанційно, особливо промовистими є показники щодо запитів на інформацію: якщо торік із понад тисячу запитів 68% надійшли в електронній формі, то в цьому році таких уже понад 80%.

На Світовому Саміті у Тбілісі Андріїв розповів, якою відкритою є ужгородська мерія (ФОТО), фото-2

У виступі Богдана Андріїва йшлося також про сервіси Відкрите місто, Кабінет ужгородця, можливості подати звернення, петицію, місцеву ініціативу, переглянути всі доходи до бюджету та видатки, і навіть угоди на виконання робіт, які проводяться в місті. Ефективними інструментами комунікації з громадою в Ужгороді є Фейсбук-сторінка, запровадження механізму публічних консультацій.

На Світовому Саміті у Тбілісі Андріїв розповів, якою відкритою є ужгородська мерія (ФОТО), фото-3

Ужгородська міська влада працює вже і над тим, щоб не лише вся інформація була відкритою для доступу, але й щоб нею було зручно користуватися, насамперед зі смартфонів. Мобільні додатки, програми для аналізу напрацьовуються за Меморандумом про співпрацю з громадянською мережею ОПОРА.

Читайте також: чеські дипломати домовилися з мером Ужгорода про зйомки фільму та фестиваль чеського пива (ФОТО)

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...