• Головна
  • Запасів хлору для очистки води в Ужгороді вистачить тільки на місяць - Водоканал
12:15, 17 липня 2018 р.

Запасів хлору для очистки води в Ужгороді вистачить тільки на місяць - Водоканал

У зв’язку з призупиненням роботи заводу «ДніпроАзот», єдиного в Україні, що виготовляє рідкий хлор, багатьох мешканців міста хвилює закономірне питання – чи все гаразд із запасами хлору для знезараження питної води у КП«Водоканал м.Ужгород»?

Поточних запасів хлору повинно вистачити приблизно до середини серпня поточного року, інформує адміністрація КП«Водоканал м.Ужгород».

Паралельно ведуться переговори з альтернативними постачальниками. І в цьому напрямку вже є результати, але з їхньої сторони наголошується на повній попередній оплаті поставок.

"На жаль, значна заборгованість мешканців міста Ужгород та ужгородського району, яка на кінець попереднього місяця складала більше 32млн.грн., не сприяє домовленостям з повною попередньою оплатою поставок хлору. У зв’язку з цим, вкотре наголошуємо на необхідності підвищення культури оплати за спожиті послуги водопостачання та водовідведення у наших споживачів. Просимо Вас своєчасно розраховуватись за спожиті послуги, згідно виставлених рахунків", - зазначають у Водоканалі.

Як інформував 0312.ua, з 2019 року ужгородці платитимуть за кубик води 30 гривень: проект нових тарифів відправлено у Київ (ІНФОГРАФІКА).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...