• Головна
  • Закарпатським медикам та освітянам можуть знову затримати зарплату, як у 2017 році
16:15, 16 липня 2018 р.

Закарпатським медикам та освітянам можуть знову затримати зарплату, як у 2017 році

Вчасна виплата зарплати освітянам та медикам Закарпаття у 2018 році знову під загрозою, адже виділених грошей з держбюджету на освіту та охорону здоров’я знову не вистачає.

Про це заявила консультант з бюджетних питань Закарпатського РВ АМУ Юлія Траньович.

За словами пані Траньович, за попередніми розрахунками додаткова потреба в коштах освітньої субвенції для забезпечення виплати заробітної плати педагогічним працівникам в області складає 31,6 млн грн. Загальний обсяг недофінансування медичних закладів станом на 1 липня складає 79,2 млн грн.

"Незважаючи на спрямування залишків освітньої субвенції та коштів місцевих бюджетів дефіцит освітньої субвенції наявний у м.Ужгород (17,2 млн грн), м. Хуст (10,5 млн грн), м. Берегово (1,5 млн грн), м. Чоп (1,1 млн грн), Іршавській ОТГ (0,8 млн грн) та Баранинській ОТГ (0,5 млн грн). Наразі практично у всіх районах області наявна незабезпечена потреба в коштах на оплату праці медичних працівників (крім Свалявського та Ужгородського районів). Загальний обсяг недофінансування станом на 1 липня складає 79,2 млн грн, в тому числі 9,7 млн грн – для закладів первинної медичної допомоги, та 69,5 млн грн – для закладів вторинної медичної допомоги", - зазначила консультант Асоціації міст України.

Як інформував 0312.ua, минулого року на Воловеччині близько 100 вчителів та медиків перекрили дорогу через те, що не отримують зарплату: відео

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...