• Головна
  • Закарпатська красуня Владислава Гречка лідирує серед претенденток на участь в конкурсі «Міс Україна 2018» (ФОТО)
20:00, 16 липня 2018 р.

Закарпатська красуня Владислава Гречка лідирує серед претенденток на участь в конкурсі «Міс Україна 2018» (ФОТО)

За результатами Всеукраїнського кастингу «Міс Україна 2018» відібрали 50 претенденток на участь у фіналі. В рамках підготовки до конкурсу «Міс Україна 2018» дівчата протягом трьох місяців будуть брати участь в різних культурних, соціальних та спортивних заходах, під час яких максимально зможуть проявити себе, свої якості, а також презентувати свої благодійні проекти.

1 серпня 2018 року Національний комітет «Міс Україна» оголосить 25 учасниць, обраних з усіх претенденток, якими стануть найдостойніші і харизматичні красуні! Дівчата будуть обрані згідно з усіма критеріями, регламентованими міжнародними конкурсами, з якими співпрацює Національний комітет «Міс Україна». Три дівчини, які переможуть в фіналі конкурсу «Міс Україна 2018», відправляться представляти нашу країну на всесвітньо відомих міжнародних конкурсах Miss World , Miss Earth и Miss International!

Закарпатська красуня - виноградівка Владислава Гречка стала однією з головних претенденток на участь у фіналі конкурсу "Міс Україна 2018". Дівчині 20 років.

Як розповідає про себе Владислава на сторінці конкурсу:

"Я активна дівчина із мальовничого Закарпаття. Я люблю бути собою з різних сторін. Маленькою захоплювалась класичною музикою, тому довгий час балет був моєю пристрастю. Зараз навчаюсь на перекладача. Університет поєдную із моделінгом. Перебуваючи часто за кордоном, я маю можливість не лише працювати, а й пізнавати інші мови, культури та релігії. В Індії мені відкрилась таємниця йоги. Після Італії ще більшою пристрастю став театр. Література для мене - це окремий світ, вважаю, що життя варто присвятити знанням. Я йду за своїми мріями. Так, подорожуючи світом, завжди захоплено відкриваю невідоме навколо та нове в собі самій, маю непохитну віру в диво та всеперемагаючу силу мрії. Думаю, краса обов’язково врятує жінок, а вони - врятують світ."

Наразі, закарпатка лідирує серед претенденток, що показує величезну пітримку не тільки мешканців Закарпаття. Як повідомила Владислава на своїй сторінці: "ми з вами вже зібрали 6759 гривень. Кожен з вас підтримує не тільки мене, але й робить добру справу".

Організатори конкурсу поєднали голосування з такою необхідною річчю, як благодійність. Вони допомагають одному з кращих кардіохірургів України, Борису Михайловичу Тодурову, який десятиліттями проводить щодня від 5 до 12 складних операцій, рятувати серця у прямому значенні слова! На сьогодні зібрано та передано близько 500 000 грн!

Щоб Владислава отримала беззаперечний шанс на участь в конкурсі, а також зібрала якнайбільше коштів на допомогу хворим, закарпатці можуть підримати її віддавши за неї голос. Як це зробити?

1. Перейти на сторінку голосування http://missukraine.ua/ua/contestant/0558310001516885957/?s8

2. Натиснути кнопку "Допомогти і проголосувати".

3. Зробити благодійний внесок: від 1 грн до суми, яку ви бажаєте пожертвувати на спасіння сердець.

Удачі тобі, красуне, а хворим скорійшого одужання!

#Міс #Україна #2018 #претенденти #проголосувати #Владислава #Гречка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...