• Головна
  • Капремонт районної поліклініки в Ужгороді: поки міняли покрівлю, стіни та меблі затопило дощем (ФОТО)
18:40, 15 липня 2018 р.

Капремонт районної поліклініки в Ужгороді: поки міняли покрівлю, стіни та меблі затопило дощем (ФОТО)

Днями комісія ужгородської райдержадміністрації провела огляд приміщень поліклінічного відділення КЗ „Ужгородська районна лікарня”, під час якого встановлено, що виконавцем робіт з реконструкції будівлі генеральним підрядником будівельних робіт „І.Т.В. СЕРВІС ПЛЮС” було проведено демонтаж старої плоскої покрівлі, яка протікала та підготовчі роботи для будівництва нової.

Як повідомляє сайт ужгородської РДА, при виконанні робіт пройшла різка зміна погодних умов, сильний вітер та випала велика кількість опадів, під час яких тимчасове покриття не утримало, а стара система водовідведення не відвела воду, яка накопичилась на даху.

В результаті протікання води в будівлю через дах у приміщеннях 2 та 1 поверху поліклінічного відділення намокли стелі та стіни. Вода накопичилась на підлогах кабінетів. Частково намокло медичне обладнання та меблі, що не були захищені водонепроникним покриттям та не були переміщені в інші приміщення.

Капремонт районної поліклініки в Ужгороді: поки міняли покрівлю, стіни та меблі затопило дощем (ФОТО), фото-1

На момент замокання приміщень майно з медичних кабінетів та підсобних приміщень переміщалось в інші у зв’язку із підготовкою будівлі згідно проекту до проведення капітального ремонту.

Капремонт районної поліклініки в Ужгороді: поки міняли покрівлю, стіни та меблі затопило дощем (ФОТО), фото-2

При підведенні підсумків роботи комісії замовнику ремонтних робіт головному лікарю КЗ „Ужгородська районна лікарня” та представнику генерального підрядника будівельних робіт „І.Т.В. СЕРВІС ПЛЮС” було запропоновано спільно провести обстеження приміщень поліклінічного відділення і майна що намокли на предмет визначення ймовірних збитків та прийняти відповідні рішення у межах чинного законодавства.

Читайте також: Порошенко призначив нового керівника ужгородського району: РДА очолила Еріка Кинєв (ФОТО).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...