• Головна
  • Порошенко призначив нового керівника ужгородського району: РДА очолила Еріка Кинєв (ФОТО)
12:30, 15 липня 2018 р.

Порошенко призначив нового керівника ужгородського району: РДА очолила Еріка Кинєв (ФОТО)

12 липня відбулася чергова двадцять четверта сесія районної ради, в якій взяла участь голова райдержадміністрації Еріка Кинєв.

Перед початком засідання голова районної ради Руслан Чорнак представив нового голову Ужгородської районної державної адміністрації Еріку Кинєв, побажав їй успіхів та здобутків на цій відповідальній посаді, інформує прес-служба ужгородської РДА.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час антитерористичної операції на Сході України, а також загиблих жителів нашого краю від вибуху міномета під-час військових навчань на рівненському полігоні.

У ході пленарного засідання було розглянуто 20 питань, які попередньо детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Порошенко призначив нового керівника ужгородського району: РДА очолила Еріка Кинєв (ФОТО), фото-1

Зокрема, депутати одноголосно прийняли рішення з таких питань, як затвердження програми зайнятості населення Ужгородського району на період до 2020 року та програми обстеження технічного стану об’єктів соціальної сфери на 2019-2020 роки. Було внесено зміни до низки районних програм.

Одноголосно були підтримані рішення щодо затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Демичі та Мала Добронь Малодобронської сільської ради, погодження меж зон санітарної охорони водозабірної ділянки Деренівського родовища підземних вод та інші.

Порошенко призначив нового керівника ужгородського району: РДА очолила Еріка Кинєв (ФОТО), фото-2

Депутати також заслухали інформацію керівника Ужгородської місцевої прокуратури Дмитра Кириленка про результати діяльності місцевої прокуратури на території Ужгородського району за І півріччя 2018 року, прийняли звернення до Генерального консульства Словацької Республіки в м.Ужгороді щодо відкриття пішого переходу в межах с.Гута Ужгородського району та села Петровці Словацької республіки, прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

За рахунок перевиконання районного бюджету, кошти в сумі 5 млн. 700 тис.грн. були спрямовані для потреб охорони здоров’я, закладів соціальної сфери, на ремонт доріг та вулиць району, сільським радам та інші.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...