• Головна
  • Зйомки фільму та фестиваль чеського пива: про що ще домовились чеські дипломати з мером Ужгорода (ФОТО)
09:30, 14 липня 2018 р.

Зйомки фільму та фестиваль чеського пива: про що ще домовились чеські дипломати з мером Ужгорода (ФОТО)

13 липня міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з директором Чеського центру в Києві, другим секретарем Посольства Чеської Республіки в Україні з питань культури Луцією Ржегоржіковою, головою організації Чеський дім регіону в Ужгороді Павелом Мусілом та представниками Чеського дому – виконавчим директором Владиславом Юриною і членом виконавчої ради Іваном Терпаєм.

Гості вручили символічний презент від Чеського дому регіону, нещодавно відкритого в Ужгороді, який започатковано в рамках співпраці Закарпаття та Устецького краю Чеської Республіки. Пані Луціє наголосила, що чеська сторона дуже зацікавлена в розширенні і розвитку діяльності цього представництва.

Зокрема, гості запропонували вже ближчим часом, восени, провести в Ужгороді фестиваль чеського пива та їжі і попросили про сприяння цьому заходу з боку міської влади. Детальніше обговорили з Богданом Євстафійовичем формат фестивалю, можливі локації тощо.

Луціє Ржегоржікова також розповіла, що проходять проби на українсько-чеський фільм, зйомки якого будуть і в Ужгороді, у зв’язку з цим до нас приїде дуже відомий чеський колектив із філармонії міста Чеське Будейовіце, близько 30 митців, і вони хотіли б дати також в Ужгороді концерт.

На зустрічі йшлося і про допомогу від Чеського дому регіону одному з класів ужгородської спеціалізованої ЗОШ №3 з поглибленим вивченням англійської мови, інші перспективні напрямки співпраці.

Читайте також: Дні польського кіно та Центр Польщі у 2018 році

#чеський #візит #дипломати #фестиваль #чеського #пива #кіно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...