• Головна
  • На Петефі бабуся провалилась в люк: як відреагували на надзвичайну подію в мерії Ужгорода (ВІДЕО)
15:20, 13 липня 2018 р.
Важко повірити

На Петефі бабуся провалилась в люк: як відреагували на надзвичайну подію в мерії Ужгорода (ВІДЕО)

12 липня, під час проходження площі Шандора Петефі, яка перебуває у стані ремонту, в каналізаційни отвір провалилась жінка похилого віку.

Про це у соцмережі повідомила Вікторія Деденок:

"Дорогі ужгородці, будьте обережні, коли ходите центром міста. Відкриті люки накриті часом гнилими дошками. Сьогодні літня жінка на моїх очах провалилася у люк. З жінкою все добре, її допомогли вибратися перехожі, і вона пішла далі."

Ймовірно, вона хотіла обійти купу гравію і вирішила пройти по дошкам, під якими не видно було люк.

0312.ua звернувся за коментарем до міської ради, а саме до начальника департаменту міського господарства Володимир Бабидорич.

За його словами, зранку була створена та направлена на місце події комісії. Люк закрили.

Мер Ужгорода дав на нараді вказівку технагляду пройтись по всім об'єктам, які на сьогодні в стані ремонту, щоб перевірити чи безпечно ходити ужгородцям та туристам.

Наразі коментувати, як так сталось, що люк під дошками був відкритий та чи понесе хтось відповідальність за випадок Бабидорич не береться. З підрядником будуть виясняти чи насправді робочими був залишений відкритий люк чи його було вкрадено, як це буває в Ужгороді, зазвичай.

Як відомо, ще з початку ремонту територія на Петефі була огороджена попереджувальними стрічками, дерев'яними щитами. Зараз, коли вже прокладена бруківкою основна частина площі, обмежувачів практично немає.

Громадяни ходять вже по викладеній бруківці, обходячи незручні насипи гравію та ями.

За словами, Володимира Бабидорича, навіть коли вони були на місці, ужгородці примудрялись відтягувати обмежувачі і проходити звичним їм маршрутом, що для правил безпеки в таких місцях неприпустимо.

Читайте також: в Боздоському парку на відпочиваючих у бесідці впало дерево

#Петефі #відкритий #люк #впала #бабуся
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...